Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 teszten vagyok túl! Mind...

3 teszten vagyok túl! Mind negatív, menses előtt 2 héttel és utána erős mellfájdalom és mensi után pluszban erős alhasi szúrkálás melyet nyákos folyás kísért. Nem akarok babát. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
ezek középidőben elmúltak, most mensi előtt egy héttel derékfájdalom és reggelente 10-körül olyan mintha nem kapnék levegőt! Terhes lehetek? Vagy csak az izgalom? Corax terhességi tesztet csináltam szerintetek mennyire megbízható?
2008. jan. 31. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, szerintem nem vagy terhes. Ezek mind lehetnek a menzesz előjelei és kísérő jegyei is. 3 teszt nem tévedhet. Főleg, ha a vérzést követően 2 héttel csináltad meg lealább az egyiket. Ha baba lenne, azt már a vérzés KIMARADÁSÁNAK napján mutatnia kellene a tesztnek. De neked meg ráadásul me is jött, nincs miért aggódnod.
2008. jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!