Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS lányok mikor estetek...

PCOS lányok mikor estetek teherbe? A diagnózis megállapítása után hány hónappal?

Figyelt kérdés
Kezdek nagyon magambafordulni sajnos.Nem akar jönni a baba már fél éve. A mensim sem rendszeres és már nagyon kivagyok bukva!3 hónappal ezelőtt állapította meg a doki nálam a Pcos-t, azóta kezel vele és írt is fel closty-t.Januárban megjött és volt egy 13mm tüszőm, de egy sem volt nagyobb,így azt mondta hogy várjuk meg köv mensit és vérvétel, de nem jött meg azóta sem és már a 37.napon járok. Nagyon elvagyok keseredve!!! Adnátok tanácsot nekem? Mindenkinek köszönöm a válaszát!
2009. febr. 12. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Én nem vagyok PCOS, csak szeretnélek kicsit megvígasztalni. Fél év még nem sok, mi már 4 éve várjuk a csodát. Nem adtuk még fel, neked sem szabad! Egyébként meg ha most nem jött meg, miért nem csinálsz egy tesztet, Hátha!
2009. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! köszi a támogatást. Csináltam már tesztet de negatív lett mind a kettő. Viszont az ovu teszt múlthét csütörtök óta pozitív. Nem tudom miért, de hátha....
2009. febr. 12. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem szabad elkeseredni, bár én is elvagyok. Nekem is PCOS-m van, van spontán peteérésem és tüszőrepedésem. A mensi pontos 28 napos. A clostitól ebben a hónapban 2 tüszőm is megérett. A hormonjaim jók, a párom spermaszáma átlagon felüli, jól mozognak, a méhnyálkám elég vastag, mégis 7 hónapja nincs eredmény. Ma jött meg de tegnap már éreztem, és hát elégé kiborultam. Látod az én példám a tied ellentéte de mégsincs baba. Már előkerestem egy közeli Kaáli intézet címét, hátha ott ki tudják deríteni, hogy mi a gond.
2009. febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Bocsi, én sem a kérdésedre írok, mivel nálunk is minden rendben van. Csak vígasztalni szeretnélek, márha ezt lehet annak nevezni.

Szóval, a fél év valóban nem sok. 1 évet szoktak mondani, ami természetes. Mi sajnos már túl vagyunk a 2 és fél éven. Most a Kaáli Intézetbe járok. Nagyon bízok bennük, remélem sikerül valóra váltaniuk az álmom.

Mihamarabbi babásodást mindannyiunknak!!!

2009. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is PCO van! 7hónapja bróbálkozunk,de semmi eredmény.Mindíg jobban kiborulok már...kezdem nagyon elhagyni magam,olyan szempontból,hogy nekem biztos nem lesz babám!Most kellene kezdeni a closty szedését,de nekem sem jon meg!(nekem is nagyon rendszertelen)Még várok egy hetet,aztán vissza megyek az orvoshoz!
2009. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a támogatást, nagyon jólesik!!!
2009. febr. 13. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!