Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltunk andrológusnál a...

Voltunk andrológusnál a férjemmel: anyag mennyiség és minőség jó, viszont herevisszér-tágulat miatt lassú lehet. Kapott vitamint rá, FER 14 a neve azt hiszem. Tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés
Mennyi idő múlva lehetséges teherbeesés? Esetleg vmi jó póz, ami a lassúkat is odajuttatja? Én kezdjek el vizsgálódni? ha már úgyis benne vagyunk? Vagy várjak? Férjemtől hormonvizsgálatot is kértek.
2009. febr. 12. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!

sajna csak póz ügyben tudok segiteni!

amikor a felsőtested lejjebb, mélyebben van mint a popsid akkor avval is segited a kiskatonákat, hogy a lejtést biztositod a számukra! :) sok sikert

Ui: pl a lovagló póz épp ezért kevésbbé esélyes, van akinek sikerült, de szerintem a másik módszer az tutibb!

remélem tudtam segiteni pici!

2009. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze azért, nem árt ha téged is kivizsgálnak. De inszeminációval tudnak segíteni, mert kiválogatják a legjobb spermákat és a méhedbe fecskendezik. de hátha segít a vitamin és nem kerül rá sor.
2009. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Menjek egyből a meddőségi klinikára? (mert azt tanácsolaták, mivel "apánál" gond van) vagy elég a nőgyógyász, és ő majd utalgat vizsgálatokra?
2009. febr. 12. 14:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia


Az én férjemet meg is műtötték a herevisszér tágulata miatt és összejött a baba, nektek is sikerülni fog!! Csak azt azért valahol én nem értem, hogy miért vitaminnal próbálják gyógyítani, mert az önmagában nem fogja megszüntetni a bajt.

2009. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát többnyire először a nőgyógyászhoz kell menni és majd utalgat, mert a meddőségibe már megalapozott indokkal kell menni.
2009. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki, ad 3 hónap "egérutat". Nem műti meg egyből, ha nem muszéj. Mjad ha több gyereket is akarunk, akkor. Naná hogy akarunk. egyelőre most egynek is örülnék nagyon! És milyen volt a műtét? Meddig tartott? altatták-e? stb.
2009. febr. 12. 14:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Az szép dolog, hogy ad 3 hónap egérutat, de mire és minek csak elveszi tőletek az időt vele eredmény nélkül. Mi éveket vártunk, mire kiderül tehát volt egérútnyi időnk bőven:-( a műtét nem fáj, altatásban végzik, utána a sebre vigyázni kell és két hét szigorú pihenés. Ja és kapott clistit is, azt kellett szednie!
2009. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is u.ez a helyzet! Nem értem én sem, hogy miért húzzák az időtöket és miért nem a kiváltó okot kezelik (lelassultak a spermiumok), hanem csak egy esetlegesen beváló tüneti kezelést kap a párod! Ez a visszértágulat idővel akár a termékenység teljes elvesztéséhez is vezethet, szóval, ha több gyereket akartok, valószínűleg úgyis műtét lesz a vége!
2009. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!