Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki kismama, vagy van már...

Aki kismama, vagy van már kisbabája, Ti hogyan védekeztetek az ellen, hogy kifolyjon az anyag?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy minden kifolyik belőlem. Mit tegyek? Ha sokáig fekszem és felállok akkor elkezd kizúdulni, és így semmi esélyem sincs a babára. Legalábbis mindig ezt gondolom. :(

Nektek hogy van ez?


2010. máj. 19. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
gyertyaállásba voltam vagy kutyapózba popsim az égnek meresztve de azért mindíg megy be annyi hogy elvégezze ott a dolgát már 1 sperma is elég ahhoz hogy megtörténjen a csoda
2010. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

van esély akkor is ha kifolyik :-)

bár nekem nem votlak ilyen gondjaim, hamar összejött a baba, de ha fekszel, tegyél a csípőd alá párnát, hogy a méhed lejjebb legyen. midnenképpen emeld meg a csípődet.


mióta probálkoztok?


21+ 5 hkm

2010. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja igen, és megis történt mert már megszületett 2 hónapja a kislányom én mindíg így csináltam és 30 percig fekve maradtam nem mozogtam próbáld ki sok sikert
2010. máj. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én meg még ki is szoktam "nyomni" a wc-be, hogy ne csordogáljon egész nap. Azonnal teherbe estem, mikor aakartuk. SOha nem tartottam bent. :)
2010. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az nem gond egyáltalán, ha kifolyik az anyag, nekünk nagyon hamar sikerült, pedig nem tartottuk bent. Nászúton voltunk, nem foglalkoztunk azzal, hogy mennyi marad bent és meddig. Amennyi a megtermékenyüléshez kell, annyi bejut a szervezetedbe, ne félj, nem a mennyiség a lényeg, tényleg elég egy sejt is. Ha nagyobb esélyt szeretnél, pár percre tegyél egy párnát a feneked alá, az bőven elég ahhoz, hogy baba legyen, de szerintem az anyag egyébként is teszi a dolgát. :)
2010. máj. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én nem figyeltem erre soha,mégis a 2. hónapban megfogant a kisfiunk.
2010. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is a gyertyaállást hallottam. Bár nem tudom, hogy segít-e, ártani biztos nem árt:)
2010. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én az első hónapos gyertyaállásos "menetek" után estem teherbe,egy petevezetővel! Nagyon ajánlom!!! Bár nem biztos, h emiatt jött a baba,de nem árt ha gyertyázol (kb 30 perc az aktus után)!!!

Sok sikert!

2010. máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyertyaállás túlzás azért, én csak a popsim alá tettem egy kispárnát, és vártam 10 percet, 3. hónapra sikerült, és már várjuk a bébit...

35 hetes kismami

2010. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindig minden esetben kifolyik. Én egyszer álltam gyertyába és a férjem röhögő görcsöt kapott. Hiába mondtam, hogy miért van, nem tudta abba hagyni. Azóta úgy csinálom, hogy aktus után pzs - t teszek oda, és felveszem a bugyimat. Utána pedig próbálok nyugton feküdni legalább fél órát. Néha másnap reggel kelek csak fel, de akkor is kifolyik. Bár nekünk még nem sikerült, de nem adjuk fel.
2010. máj. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!