Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez valóban hihető? A többi lent.

Ez valóban hihető? A többi lent.

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam, hogy el sem hisszük, hogy naponta mennyi vegyszert viszünk fel magunkra (pl. testápoló, dezodor, smink stb). És pl a körömlakk, szemhéjpúder terméketlenséget is okozhat. Elhiszitek ezt? Valóban így lenne???
2011. febr. 16. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Önmagában valószínűleg nem okoz nagy bajt. Esetleg ha sokat használod és rendszeresen, na meg ha benned van a hajlam pl. a terméketlenségre.
2011. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Számomra hihető,mert ezek az anyagok mestersége anyagokat,tartósítószereket tartalmaznak.Szerencsére vannak különböző növényi eredetű kozmetikumok, pl.arclemosók,testápolók,fogkrémek,stb.,de azért ezeknek magasabb az áruk.Nem akarok márkaneveket említeni.
2011. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos!


Minden nap kenem a testem, mert nagyon száraz a bőröm, nagyjából 15 éves korom óta, naponta sminkelek 16 éves korom óta, és a körmöm is festem, szerintem 14 éves korom óta. Dezodort pedig tényleg minden nap használok 12 éves korom óta!

Most leszek 25 éves, és 21+4 hetes terhes vagyok a kislányommal, aki az első hónapban megfogant!:) úgyhogy én nem hiszek benne...

2011. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Először is gratulálok! Másodszor pedig, én nem általánosítottam. Nem azt írtam, vagy gondoltam, hogy minden nő, aki lakkozza a körmét, vagy sminkeli magát, az meddő.
2011. febr. 19. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!