Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen természetes módszerekke...

Milyen természetes módszerekkel lehet megemelni a progeszteron szintet?

Figyelt kérdés

Akár homeopátiás módszer is érdekel. és olyan akinek sikerült teherbe esnie!

Clostyt ne írjátok, mert az nem jött be!


2011. febr. 18. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Premens tabletta. De ha nagyon alacsony, akkor gyógyszer kell, orvos írja fel.
2011. febr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

megkérdezhetem,hogy mik a tüneteid? Mit okoz az alacsony progeszteron?

Nekem a hormon eredményemen nem vészesen alacsony, de mégis barnázok. Én se tudom mit szedjek rá?!

2011. febr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem csak annyi tünetem van, hogy mensi előtt barnázok:S Más egyéb tünetem nincsen.

Próbáltam a PreMenst, de az nagyon bezavarta a ciklusomat...(40napra jött meg/29 nap helyett).

Köszönöm-de még várom a válaszokat:)))

2011. febr. 18. 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

nekem is csak annyi tünetem volt, hogy a mensim úgy nézett ki, hogy 3-4 nap barnázás, 1 nap piros vér, és ennyi. Mióta szültem így van, de nem tartottam lényegesnek, ugyanis, szültem már egy babát, se előtte, se közben nem volt komlikáció, csakhogy a szülés után úgy látszik felborult a hormonháztartásom és így is maradt. teherbeesni sikerült, az első próbálkozós alkalommal, de 6 hetesen elvetélte. sokat olvasgattam és biztos vagyok benne, hogy emiatt. hétfőn megyek vissza a dokimhoz, akkor derül ki, hogy kell e műtéti befejezés, ill. megbeszélem vele, hogy ilyenkor mi a teendő.

természetes progeszteron növelő a palástfű-cickafarkfű teakeverék, ill. a méhpempő is jó. én most ezeket szereztem be, de ha a kezembe lesz a következő pozitív teszt, biztos, hogy kapok babamegtartó gyógyszert is, ami ugye a sárgatest hormont növeli, hogy ne vetélj el.

ha nincs peteérés, akkor meg a barátcserje kapszulát ajánlották többen is.

2011. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!