Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sorstársaim akiknek alacsony...

Sorstársaim akiknek alacsony progeszteron szintet állapítottak meg a hormonvizsgálat során?

Figyelt kérdés

Ki milyen gyógyszeres kezelést kap, kapott?

Összejött a baba vagy csak próbálkoztok?


Köszi


2011. szept. 14. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de lenne egy kérdésem: ezt hogy állapítják meg? 21. napi vérvétel elég? Vagy kell a 3 napon is? Esetleg máshogy?
2011. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát nekem úgy volt, hogy már 1 éve nem sikerült akkor teherbe esnem. Vérvétlebl állapították meg: ciklus 3. és asszem a 21. napján vettek vért.

A 3. napi az jó volt, viszont a 21. napon mért érték nagyon alacsony :(((

2011. szept. 14. 17:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én clostyt és duphastont kapok rá,de eddig eredménytelen volt sajnos!
2011. szept. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nekem is ez volt a 3. Clostys hónapom-eddig sikertelen:(( még kellene 1 hónapig szednem, de már nem vagyok hajlandó! Oké, hogy csinál nagyon szép tüszőket, de nem tud megtapadni a baba, mert alacsony a progim:(

Már nemtudom, hogy mitévő legyek:( Annyi mindent kipróbáltam, hogy mostmár kezdem feladni...

2011. szept. 15. 09:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok!Sok mindent próbáltam a closty előtt,de azok sem jöttek be!Duphastont is szedtél?
2011. szept. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem kaptam progi pótlót:(( valószínű ez volt a baj....
2011. szept. 15. 10:16
 7/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy alacsony a progi szint, az a 21. napiból derül ki?

Érthetelen számomra, hogy ha tudja az orvos, hogy alacsony a progi szint, akkor miért nem ír fel progipótlót? Miért csak akkor írja fel, amikor esetleg nagynehezen beágyazódik a megtermékenyült petesejt? Valószinűleg nekem is az a problémám, hogy alacsony a progeszteron szintem. A doki azt mondta, majd ha terhes leszek, ír fel progipótlót. Dehát ha alacsony, akkor hogy ágyazódna be? Miért nem előtte írja fel???

2011. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szia, hát igen, ez számomra is rejtély:((( Ráadásul, most kértem tőle, hogy írja fel nekem az Utro-progipótlót, és azt mondta, hogy nem írja fel mert úgysem használna..:O


Én ezt nem értem!!! Csak ez az egyetlen problémám..ha alacsony a progi szintem miért nem pótolják? Énsem értem No Comment!!!!


...de ezt azért érdemes megnézni...elgondolkodtató...:

[link]


Hát akkor miről beszélünk????!!!!

2011. okt. 9. 16:31
 9/11 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Keress normális dokit, aki hajlandó felírni progeszteron pótlást. Sajnos én is találkoztam olyannak, aki még azt is meg akarta várni, hogy jó helyen van-e, azzal a magyarázattal, hogy méhen kívüli terhességet nem akar megtámogatni!

A meddőségi centrumokban pedig általánosan használják minden inszemináció és lombik beültetés után. Ugyanis csupán annyit tesz, mint a saját hormonjaink, ha jól működnének. Nem engedi leválni a méhnyálkahártyát. Viszont ha rossz helyen tapad meg véletlenül, nem befolyásol semmit, mert a petevezetőben elég ritka a nyálkahártya...

Talán az lenne a legjobb, ha bejelentkeznél egy meddőségi központba. Ott jó kezekben lennél.

2011. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Jó gondolat a meddőségi központ,csak rengeteg időt vesz el meg rengeteg pénzt.

Szerintem addig is próbáld ki a progeszteron krémet,már több helyen lehet kapni,vagy a Mastodynon homeopátiás cseppeket ami rendezi a szervezetben az ösztrogén-progeszteron egyensúlyt.

És írj majd mindenképp,hogy alakulsz!

2012. dec. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!