Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromocriptint szedek már két...

Bromocriptint szedek már két és fél hónapja. Ma voltam vérvételen Javulhatott a prolaktin szintem annak ellenére hogy időnként még mindig van folyadék a mellemből ha megnyomom?

Figyelt kérdés
Tavaly volt egy terhességem de azóta nem sikerül megint.A hormonok miatt lehet vagy lehet hogy más is van?Ha már egyszer sikerült csak nincs elzáródva a petevezetőm vagy lehetséges?
2009. febr. 13. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is bromot szedtem! nekem a vetélésem utá írta a doki kb 3 hónappal, és jött is baba, aki ma már 3 hónapos!!! Szerintem biztos javult a szinted, azért a 2 és fél hónap nem kevés idő!! Pár nap múlva kiderül! Kívánom, hogy minden oké legyen, és hamar babázhass!!!

Szerintem, ha elzáródás lenne, akkor nem lettél volna terhes a múltkor! De sajna nem értek hozzá!

2009. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!Logikusan én is igy gondolom de a doki meg akarja csinálni az átjárhatósági vizsgálatot én meg félek tőle.De mire várjak?
2009. febr. 13. 12:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne félj tőle, minél hamarabb tudnak valamit, annál hamarabb lesz bébi!!! Kitartás, és mindent a gyerekékrt!
2009. febr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne haragudj, de én nem a kérdésedre válaszolok csak kérdezni szeretnék tőled! Mennyi folyadék jön a mellből? Babát szeretnénk, de nem jön és félek, hogy valami gond van, mert nekem is van folyadék nyomásra, igaz nagyon minimális, de van.
2009. febr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is csak egy-két csepp jön és csak akkor ha megnyomom.Mielőtt elkezdtem szedni a gyógyszert minden nyomásra jött de most már nem mindig.Van amikor csak este mikor jó meleg vízzel letusolok.Gondolom hogy javulgat a hormonszintem.Neked is kéne nézetni hormonokat lehet hogy magas a prolaktinod és az viszont akadályozza a teherbe esést.Minden jót sok sikert!!
2009. febr. 14. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!