Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jónás- módszer szakértők,...

Jónás- módszer szakértők, kiszámolnátok?

Figyelt kérdés
1986.07.08 Debrecen 16:00
2011. febr. 18. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

[link]


Küldöm a linket, kiszámoltam.


A naptár az általunk beállított nappal kezdődik, és egy évet ölel át

A hónapok fekete függ. vonallal vannak elválasztva

A napok számozása nincs mind kiírva, csak a vasárnapoké

A függ. piros kis vonal mutatja, mely napra esik a J-nap. Az előtte levő 3 napot átfogó vízsz. piros vonal azt jelenti, hogy azon napokon kell együtt lenni, hogy a Jónás-napra a hímivarsejtek odaérjenek a petesejthez.

A sárga és fekete kis pöttyökkel nem kell törődni, ezek azt mutatják, hogy a program szerint mikor van a peteérés illetve menstruáció – de ezt korántsem biztos, hogy helyes.

Amennyiben a Jónás-nap a a menzesz idejére esik, a fogantatás esélye ugyanolyan magas, nyugodtan lehet együtt lenni.

A Jónás-napok fölött látható kis jel azt mutatja, hogy az azon a napon fogant gyerek milyen nemű lesz. Amelyik Jónás-napnál nincs jel, akkor aznap bármilyen nemű gyerek megfoganhat


Nálunk nem jött be, de sok sikert!!!

2011. febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne a kérdésem, hogy ezt rendszertelen ciklussal is meg lehet csinálni?
2011. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Illetve a baba nemét hogyan tudom megnézni, ha januárban fogant, viszont nekem csak februártól mutatja a táblázatot?
2011. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Már megtaláltam.
2011. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Igen használható rendszertelen ciklusnál is szerintem, de próbáld ki az Arwen tornát, vagy Aviva tornát azzal sikerülhet beállítani a ciklusodat.

2011. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Avivat akartam elkezdeni menszitől, de aztán nem jött meg.:)
2011. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Gratula!!!
2011. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linket:))
2011. febr. 18. 20:25
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezt a Jónás módszert.A peteérés idejét nagyon pontosan eltalálta nekem, de miért a menstruációs napokra mutatja a jónás napot?A legtöbb nő nem szexel menzeszkor, és aki sose az nem fog teherbe esni?
2011. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne
2011. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!