Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 9. napján szex után...

Ciklus 9. napján szex után pirososan jött ki belőlem a"cucc". Száraz tuti nem voltam.28-29 naposak a ciklusaim. Lehet, hogy a páromból távozott pirososan? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:

nem tudom mi lehet ez,csak azért írok,hogy tudd nekem is volt ilyen a napokban,de előtte sosem taapsztaltam ilyet! szombaton kellett volna megjönnie,de nem jött! együtt voltunk a férjemmel,aztán mikor elmentem wc-re ugyanígy jártam, mint Te is!de azóta sem volt semmi!a mensim sem jött meg...

Azt nem hiszem,hogy a párodból jött ki pirosan a "cucc", szerintem iyen nem lehetséges!!! Lehet picit beljebbre csúszott és hiába,hogy mi nem éreztük,mégis megsérthettek "bent"valamit!

2009. jún. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!