Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abbahagytam a gyógyszer...

Abbahagytam a gyógyszer szedését és most 3. napja késik. Normális, ha ennyit késik? Ez a gyógyszer miatt van vagy valóban terhes lennék?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
szia, szerintem csinálj egy tesztet! az biztosabb választ tud majd adni, mint mi! de lehet az is hogy csak a gyógyszer miatt nem jön még meg, és az is hogy babás vagy, persze ha voltatok együtt a pároddal az előző mensid óta!
2009. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a ciklusod, ha mindig pontosan jött akkor én még várnék négy-öt napot és csinálnék egy terhes tesztet. Ha nem szokott pontosan jönni akkor várj egyhetet, 10 napot és ha akkor sem jön meg, tesztelj.
2009. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

detto ugyanigy vok en is, csak nekem meg csak egy napja kesik.

kb ket hete volt pecsetelo verzesem, ami ha a gyogyszer miatt hamar volt peteeresem, akkor az beagyazodas is lehetett...de varok hetfoig legalabb.

2009. febr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 7 év leállás után 45 napra jött csak meg. Már nagyon feszült és ideges voltam tőle. Persze mi az első két, három hónapban védekeztünk, így tudtam, hogy terhes nem lehetek. Nekem ennyi kellett is, míg helyreállt a ciklusom és lett peteérésem is. Viszont a statisztika azt mutatja, hogy a nők nagy százaléka az első, gyógyszermentes hónapban már teherbe is esik.
2009. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltunk együtt, nem is védekeztünk... de reménykedek, hogy valóban csak a gyógyszer miatt keveredik egy kicsit. Mindig pontosan jött meg, max 1 nap diff.
2009. febr. 13. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!