Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elmegyek nőgyogyászhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek nőgyogyászhoz fogamzásgátlót feliratni anyummal, akkor az orvos közölni fogja anyummal, hogy már nem vagyok szűz? Mert azt nem szeretném neki elmondani, hogy már lefeküdtem a barátommal. 15/L

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezt az orvosok nem szokták csak úgy maguktól elmondani! Legalább is tutira nem szó szerint...max akkor mondják el ha valami betegséged lenne..
2011. ápr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. ápr. 14. 18:24
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Szerinted anyukád mit hisz, miért van szükséged fogamzásgátlóra?


Egyébként nem, nem fogja közölni.

2011. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
És szerinted anyukád mit gondol, minek kell neked fogamzásgátló??
2011. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Nem fogja! :)
2011. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 TOMAtm ***** válasza:
menj magánrendelésre.egyedül.
2011. ápr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
mégis szted mit fog gondolni anyud minek kell neked fogamzásgátló? szereted szopogatni vagy mi? női logika
2011. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért kalkuláld bele, hogy ha anyud bekísér a vizsgálatra is, ott az orvos lehet megkérdezi tőled a vizsgálat előtt, hogy élsz-e nemi életet. Legalábbis tőlem kérdezte amikor először mentem.
2011. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Persze ez egyértelmű, hogy anyum tudni fogja csak nem akarom, hogy tudja, hogy már elötte lefeküdtem a barátommal. Mert azt kérte tölem szoljak neke ha majd lefekszek a barátommal. Köszönöm a válaszokat.
2011. ápr. 14. 19:31
 10/14 anonim ***** válasza:

15 évesen fogamzásgátló? És anyukád megengedi? Tudod te, hogy mennyi bajod lehet tőle? Nem vagyok fogamzásgátló ellenes, de ilyen korban nem szabadna szedni. És ezt egy olyan nőgyógyász mondta, akiben maximálisan megbízom. Ilyen fiatalon nem szabad beleavatkozni a peteérésbe (pontosabban leállítani), mert abbahagyás után súlyos ciklusproblémákat okozhat.

Egyébként az orvos nem mondja el.

2011. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!