Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit éreztek? Akik 28. -ra nem...

Mit éreztek? Akik 28. -ra nem várják.

Figyelt kérdés
Én néha megszédülök pár napja,de ez még korai lenne.Nem?hogy bármit is érezzek.Előző terhességemnél (ami rosszul végződött)mensi megjövetele előtt már igaz egy héttel erőteljes mellfájásom volt.
2011. febr. 21. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én is 28-ra nem várom. Igazából nagyon semmit se érzek, ma van egy kis mensi szerű görcsölés. Egy kicsit félek, hogy ez rosszat jelent, mert nekem van, hogy mielőtt megjön napokig görcsölök. Viszont viszonylag sűrű, fehér folyásom van, bár nem nagy mennyiség, ami annyira nem szokott jellemző lenni. De én már kicsit belefáradtam, hogy a tüneteket figyeljem, úgyis mindig be tudok képzelni valamit magamnak. :( Remélem ez a mi hónapunk lesz!

Sok szerencsét Neked!

2011. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 28-ra nem várom az az érdekes,hogy nem érzek semmit ilyenkor már menzi szerű görcseim szoktak lenni és most semmi ,lehet ez lesz most jó?Nem tudom írjatok majd ,hogy mi van veletek!

Edit

2011. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Csatlakoznék hozzátok,ha nem gond?!Én is 28-2.-ig nem várom.Sajnos ma előttem egy tesztet mert az egyik kollégám már kiagyalt teljesen,rámnézet és - 'Te tuti hogy terhes vagy!'Már pár embernél benyögte ezt a mondatot és bejött neki-a kis boszinak :-) Remélem most is be fog neki csak gyorsabb volt mint a teszt!!!!!!!!! :-) mindenkinek pozit kívánok
2011. febr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Remélem ez tényleg a mi hónapunk lesz :) bár most a sűrűbb fehér folyáson kívül nekem sincs tünetem.Bár attól félek összeszedtem valamit a Center wc-ben mert kicsit viszketek odalent :( és most félek ha babás lennék ez nem épp a megfelelő alkalom gombára :(
2011. febr. 24. 12:37
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia tegnapelőtt 17:43-as vagyok még mindíg nem érzek semmit pedig ilyenkor már szoktam ki mikor fog tesztelni én már úgy tesztelnék tudom,hogy túl korai lenne.
2011. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Képzeljétek el! Tegnap előtt hatalmas mennyiségű fehér folyásom volt hirtelen.Tegnap délelőtt pedig rettentően megszédültem többször is.Ezt már ne foghatom a frontra.De mensinek még nincs jele.Pedig már ilyenkor én is szoktam érezni valamit.Tesztelni még nem fogok megvárom a 30 napot legalább.Viszont 2 tesztem van és az egyiket lehet ellövöm már holnap :) az előző terhességemnél 26.napon teszteltem és eszméletlen halvány második csík már látszott.
2011. febr. 26. 08:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Tegnapelőtt 14:13-as vagyok nekem ma iszonyatosan elkezdett fájni a mellem folyásom is van a hétfőt megvárom ha nem jön kedden tesztelek.Kérdező majd írd meg mi lett az eredmény megy a drukk!:)
2011. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Folyás nálam is megvan.A mellem oldalt és a bimbónál fáj!Hát nem tudom mi lesz,szerintem mensi-és a jóslat nem jött be,én leszek a kivétel :-(
2011. febr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok tegnapelőtt 15:17-es vagyok nekem sajnos megjött:(

de nektek szurkolok!

2011. febr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom!Én is barnázgatok vagy nem is tudom minek hívjam inkább ... na nindegy törlésnél egy pici,betéten szinte nem is látszik már 2. napja! :-( De akkor legalább jönne meg ha jönni akar és hívhatnám a dokit!!! :-) A többiek hogy állnak?!
2011. márc. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!