Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik holnapra nem várják, mit...

Akik holnapra nem várják, mit éreztek?

Figyelt kérdés
Tünetek? Megérzések? Teszteltetek már?
2010. okt. 15. 13:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Tegnap reggeli teszt nega, mindjárt megjön érzés...Nem tudom, érdemes-e reménykednem.
2010. okt. 15. 13:49
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem hétfő óta van megjön érzésem! Pedig mensikor nem szokott lenni. Mellbimbóm fáj, jobb oldalt petefészekszurka, van,hogy erősebben,van hogy kevésbé. Reggeli hómérsékletem 36,9, nem ment a napokban 36,8 alá. De ez még bármi lehet.

Leghamarabb vasárnap tesztelek,ha nem jön meg!

2010. okt. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Én keddre nem várom és kb 1 hete megjön érzés,na meg a fura hogy nem puffadok!

Viszont már többször éreztem elég erőteljes lórúgás jellegű fájdalmat alul és ilyen még sosem volt pedig már 9 hónapja próbáljuk.

de nem nagyon merek bizakodni

szurkolok nektek is!

e.

2010. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Elkeseredtem! Férjem unszolására csináltam ma egy Lily-t, ami negatív lett. Nemvárt előtt egy nappal azért ki kellene mutatnia szerintem. Na mindegy, várom tovább a mensimet!:((
2010. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vasárnapra nem várom. Nekem ég az arcom, és hőhullámaim vannak. Ami furi, hogy most nem fáj a cicim és nem görcsöl a hasam. Máskor már 1 héttel előtte fáj.
2010. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

na mizu csajok?

nekem ma rózsaszines folyásom volt de másképp ... nem részletezném

de sztem megfog jönni

e.

írjatok ha

én legkorábban kedden tesztelek

2010. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

13:57-es vagyok. Nekem még semmi, pedig elvileg ma kellene, de még hosszú a nap. Reggeli hőm 37 fok, viszont az egész hetes bimbóérzékenységem most elmúlt és a petefészkem sem szurkál annyira, mint az elmúlt napokban. Nem tudom mi van, de még csak a 11. napon vagyok,ezért hétfőig nem tesztelek!

De szerintem nincs baba!:(

2010. okt. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!