Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hülye kérdés, de volt vkinek,...

Hülye kérdés, de volt vkinek, hogy a beágyazódás (kicsi barnás folyás) a peteérés környékére esett?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy kis fogalom zavar, vagy peteérés van, vagy beágyazódás, a kettő együtt nem igazán. Nem a beágyazódás az egyetlen dolog ami miatt lehet ciklus közben vérezni. Okozhat barnázást maga a peteérés, de lehet hormon probléma, méhszáj seb stb.
2011. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom mi a peteérés és a beágyazódás,tényleg buta kérdés...:)csak kiváncsi voltam.Nekem általában a pémet jelzi mint most is :)
2011. jún. 27. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Hm, igen, nekem volt ugyanis mensi előtt két nappal voltam orvosnál uh-on aki közölte, hogy még nem repedt meg a tüszőm de 22mm-es, úgy, hogy aznap vagy másnap reggel meg fog repedni, baba ügybe mindent bele, úgy is volt aznap együtt voltunk, másnap reggel viszont pecsételtem és egy napig élénk piros vérzésem volt, és egy körömnyi nyálkahártya is levált, tudtam, éreztem, hogy sikerült mert ennyi volt az össz vérzés, eltelt 11 nap, és barnás maszat volt a papíron és már nem is ovu tesztet vettem, hanem terhestesztet és bizony nagyon szép kétcsíkos volt.Tehát bármi lehetséges.
2011. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mintha csak én kérdeztem volna :D nálam is kétesélyes, mi lehetett, más jele nem volt az ovunak, szóval lehet, nekem mensi alatt volt, és együtt is voltunk akkor.
2011. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!