Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddőségi okból genetikai és...

Meddőségi okból genetikai és immunológiai vizsgálatot csinálnak Szolnokon?

Figyelt kérdés
Genetikai és Immunológiai vizsgálatot szeretnénk csináltatni, de nem tudom hol csinálnak legközelebb (Szolnok megyei vagyok). Tudna valaki segíteni?
2011. febr. 22. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hetényiben a Család és Nővédelmi Tanácsadót keresd fel.Ha jól tudom Emődi és Mosonyi foglalkozik ezzel,Mosonyi a genetikai részével,Emődi az endokrin részével.Én Emődihez jártam,de csak spermavizsgálat volt,hormontérkép,átjárhatósági,ilyesmik.Elég profik mindketten.
2011. febr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szintén szolnoki...

Minket Dinya küldött Szegedre genetikai kivizsgálásra,igaz többszöri vetélés miatt!

Itt a párom is megvizsgálták.

Majd szintén adott beutalót az immunológiára,az a Máv kórházban van!Nagyon rendes doki van ott!!!!!

Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan!

2011. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Engedélyezed, hogy privit tudjak írni Neked?
2011. márc. 16. 10:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Már írhatsz privit!

2011. márc. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!