Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Adnátok tanácsot? Már 80...

Adnátok tanácsot? Már 80 napja nem menstruáltam, Pcos vagyok. Voltam dokinál, terhes nem vagyok. Doki írt fel norcolutot.

Figyelt kérdés
Szedtem 4 hónapig barátcserje kapszulát,attól 47-51 napra jött meg,de mióta nem szedem,nem volt mensim.Tudnátok nekem ajánlani valamit,ami segíthet?íNagyon szeretnék kisbabát.
2011. febr. 22. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
néhány honap kell hogy rendbe gyere,a norcolut majd meghozza a mesnidet aztán lehet hgoy lesz de lehet hgoy enm lesz pé-d,ettöl függöen kezelnek majd ,de általában rövid idö alatt rendbe jöhetsz.nekem elsö babánál 10honap kellett miután abbahagytam a fogigátlot,most szülés után is lett pcos-om,most jöttem rendbe pár honap alatt.sok sikert.amug az én fiam 90 napos ciklusbol lett.elötte 3 honapja volt mensim,szoval nincs lehetetlen.
2011. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én is pco-s vagyok, 2009ben juliusig 3mensim volt!! október végén csináltam egy tesztet,pozitiv, másnap doki s kiderült h már 13hetes terhes vagyok(ha nem jön meg honapokig nem az az első gondolatom h baba van a dologban, s semmi más tünetem nem volt!!!)

ugy hogy se peteérést nem figyeltünk,gyógyzsert sem szedtem meg semmi babaprojekt...márciusban abbahagytam a fogamzásgátlót és nem védekeztünk,de annyira mondták h nem lehetek spontán terhes,h ugy gondoltuk ha összejön jó, ha nem akkor 2-3év mulva lombik.

most van egy holnap 9hónapos csodababám:)

sikerülni fog neked is!

oktoberben és devemberben volt meg,azóta nem.. én most tesoügyben járok endokrinologushoz,jelenleg ott vagyunk h labor megvolt,diétázni kell,mozogni s ha legözelebb megyek májusban,akkor ugy néz ki elkezdem szendi a meckformint.

2011. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Én már kaptam Metformint,34 napja szedem,napi 2x1-et.Nagyon el vagyok keseredve,nem tudom mit kéne szednem.
2011. febr. 23. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:

ne keseredj el, 34nap az semmi még! az átlag 3-6honap közt esik teherbe met segitségével, még nem szabad feladni!!!

egy jó orvost kell választani(endokrinologust)és ő segiteni fog,de türelem kell hozzá!

2011. febr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Tényleg nincs okod elkeseredni!

A szervezeted 3 hónapra visszamenőleg emléxik az átlagos vércukor értékre, és amíg az magas, addig kicsi az esély a babára. A metformin csökkenti a cukrodat, de érdemes diétázni és mozogni hozzá, akkor hamarabb csökken az átlagérték normálisra (a cukros diéta és a mozgás is cukorcsökkentő hatású!!). Szóval csak türelem és kitartás most már, jó úton haladsz a baba felé!

2011. febr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. febr. 27. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!