Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestant meddig kell...

Utrogestant meddig kell szedni ciklus második felében?

Figyelt kérdés
Ez a 2. ciklusom, hogy a tüszőrepedés után kell szednem, de a doki azt mondta amíg meg nem jön. De olvastam, hogy csak 10 napig kell, mert addig nem jön meg. Nekem a múlt hónapban megjött, pedig végig szedtem és mégis napra pontos volt, most viszont hétfőn kellett volna tutira, mert tüszőrepedést a doki nézte, mégsem jött meg. Tegnap délután Lily teszt totál negatív volt. Most mit tegyek? Hagyjam abba az Utrót? Vagy mitől nem jött még meg?
2011. febr. 23. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
igen abba lehet hagyni mert kesleltetheti a havidat es neked most az a lenyeg hogy mihamarabb megjojjon hogy aztan ujra brobalkozzatok
2011. febr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem lombik után mindig 2 hétig kell szednem. És ha kiderül hogy nem sikerül akkor kell abbahagyni és pár nap múlva megjön.

Ha te is biztos vagy benne hogy nem vagy terhes akkor nyugodtan hagyd abba, és megfog jönni.

2011. febr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam pont ugyanúgy volt, mint az utolsónál.
2011. febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, közben meg is jött rendesen!
2011. febr. 23. 14:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 5 inszemen és 2 lombikon túl vagyok. Én mindig szedtem az utrót a beültetés napján, vagy az inszem napjától. Nekem nem késletette, mindig megjött, ha szedtem, ha nem. Ha késik, akkor is csak 1-2 napot, ha nem vagy terhes. Ártani nem árt mindenesetre. MIkor kiderült, hogy terhes vagyok, azóta is folytatni kell, de mikor nem sikerült, csak attól nem kellett szedni, hogy kiderült.
2011. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem addig kellett szednem amíg meg nem jött. Most pedig a terhesség 12.hetéig :)
2011. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok a babóhoz!
2011. febr. 24. 21:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm!! :) Sok sikert neked!
2011. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!