Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az aktus utáni nap megjött...

Ha az aktus utáni nap megjött a mensim, de kevesebb volt mint szokott, de véreztem azért...Már nincs esély babára ugye?

Figyelt kérdés
Most 2 hét késéssel megjött másodszorra is, azóta nem voltunk együtt, de akkor sem ment el és most is rendes élénkpiros vérzésem volt nem mondanám kevésnek de nem is a megszokott(egész hónapban idegeskedtem hogy nem jön meg talán van hozzá köze)2 napig véreztem erősebben a 3. nap délelött semmi délután megint kicsit erősebb volt éjszaka és másnap délelött megint semmi és délután megint kicsit erősebb és azóta semmi.Negatív tesztek tömege mensi késése után 2 héttel,akko ugye nem lehet baba???csak mert olvastam hogy volt aki 4 hónapig rendesen vérzett...Kérlek írjatok minél többen.
2009. febr. 15. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha vérzel és a teszted is negatív, az nem nagyon lehet baba, de azért nem ártana egy ultrahang, hogy az orvos mit lát, és legalább nem idegeskednél, tudom, hogy az milyen rossz.
2009. febr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha negatív a teszt, akkor kizárt, a menksid meg azért nem olyan, mint szokott, mert ideges vagy. Nyugi, biztos, hogy nem vagy terhes, de tényleg nem árt ha egy nőgyogyival beszélsz és esetleg ajánl valami norméélois védekezési módot.
2009. febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretnék nőgyógyászoz menni mert most nincs barátom és nem hiszem hogy lesz mostanában de úgy gondoltam elég akkor feliratni fogamzásgátlót ha már megismertük egymást és szeretem...az pedig beletelik pár hónapba...ha nem megyek most el akkor nem lesz baj??Akkor nem lehet most baba?
2009. febr. 15. 13:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy mensi alatt szörnyen görcsöltem...
2009. febr. 15. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugi nem vagy terhes, nem lesz baj abból sem ha nem mész dokihoz, de ha még nincs barátod, akkor is érdemes a gyógyszert feliratni, max. nem kezded el szedni amíg nem aktuális. Amúgy meg amíg nem véd, addig használj következetesen óvszert, mert csak az véd 100%-ig.

Az hogy jobban görcsöltél meg simán lehet attól, hogy izgultál, ne parázz nincs semmi baj, csak legközelebb figyelj oda jobban!

2009. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat remélem igazad lesz és nincs semmi baj...
2009. febr. 15. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!