Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszkítással védekeztünk,...

Megszkítással védekeztünk, majd az aktus után 2-3 percel a párom újra belém helyezte. Van így esély a terhességre? A menzim 3 napot késik, és kétnaponta szeretkeztünk majdnem mindig visszarakta aktus után.

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének nem is vagyunk tinik már én 33, ő 37, és tudom hogy ez így nem védekezés, de a párom még várni akart a babával .. bár szerintem most már próbálkozik :-)))
2009. nov. 10. 11:22
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Múlt hét szombaton kellett volna megjönni a menzimnek, minden mezi előtti tünet megvolt, görcsök, derék fájás, falánkság. Ez mára teljesen elmúlt, csak a cicim olyan mintha csikiznék, úgy bizsereg semmi mást nem érzek
2009. nov. 10. 11:25
 2/16 anonim ***** válasza:

De még mennyire,hogy lehetsz terhes!

Én már el lőnék egy tesztet!

2009. nov. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Már én is alig bírom ki hogy ne teszteljek, de én annyira szeretném a babát, megpróbálok még egy két napot várni :-))) Az nem gond hogy minden tünetem elmúlt???
2009. nov. 10. 11:29
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehetsz terhes, végy egy tesztet, kimutatja már. Szeretnétek a babát?
2009. nov. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok már fiatal(36),és mi is így védekezünk mint ti..Lassan már 5 éve így csináljuk,és soha nem estem teherbe...Mivel én még nem tapasztaltam a terhességet így,nem zárom ki annak a lehetőségét sem,hogy esetleg valaki más evvel a "védekezési módszerrel" teherbe tud esni...
2009. nov. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A párom még hezitál baba ügyben de én már nagyon szeretnék. Csak azon agyaltam hogy ha nincs meg a spermiumoknak az a lökés, csak úgy visszahelyezi a spermás szerszámát, akkor még oda jutnak a kis fickók ahova kell nekik??
2009. nov. 10. 11:31
 7/16 A kérdező kommentje:
3. Válaszoló: Megszakíttással védekeztek .. és neked is visszarakja a spermás szerszámát aktus után pár percel és öt éve még nem estél teherbe??
2009. nov. 10. 11:33
 8/16 anonim ***** válasza:

A spermiumok kiváló úszók. ne aggódj a "lökés" miatt.


Attól nem leszel biztosabban terhes, hogy mér vársz a teszteléssel. Késik, tüneteid is vannak, mire vársz még? Én már aznap teszteltem, amikor nem jött meg, pozitív is lett a teszt.


17h

2009. nov. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ez az hogy már nincsenek tüneteim, csak a nemvárt menzi ideje alatt voltak és ma már csak a ciciket érzem egy picit, semmi más tünet nincs.
2009. nov. 10. 11:49
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia!Így jött a 18 hónapos lányom mellé a kistesó aki most 8 hetes.:-))
2009. nov. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!