Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés előtti fogantatás,...

Peteérés előtti fogantatás, akinek ismerős szitu, írna nekem?

Figyelt kérdés

Babatervezésnél, mikor tudtad, hogy mikor van a peteérésed, és együtt voltál a pároddal, és össze is jött a baba, később pedig kiderült, hogy más, olyan időpontban jött össze, mikor még nem is lehetett volna peteérés, hanem pár nappal korábban?

Szóval a hőgörbe, vagy más számítások szerint más időpontot hittél a fogantatás napjának, és aztán kiderült, hogy korábban megtörtént...

Voltatok így?

Légyszi, írjon, aki tud ilyen esetről...


2011. febr. 23. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én tudok olyanról (kettőről is), aki a tcst módszert (hőgörbe-vezetés, nyákvizsgálat, esetleg méhszájtapintás) használta fogamzásgátló gyanánt, és tutira biztosak voltak benne h nem lehet baba, és mégis.
2011. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy ovu a 18. napon volt és az aktus a 15. napon pl., akkor nagyon sok ilyet tudok. Itt vagyok én is. De a fogantatás az igenis az ovu idején van akkopr is, ha az aktus előbb volt akár napokkal is, mert a spermák napokig életben maradnak jó közegben, és kivárják a tüszőrepedést is.
2011. febr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!