Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már nem tojásfehérjés...

Ha már nem tojásfehérjés folyás jön, hanem sárga, akkor már ovuláltam?

Figyelt kérdés
Elvileg ma reggeltől van ilyen folyásom. Együtt voltunk tegnapelőtt este, meg vasárnap este. Elkaptuk vagy lekéstünk a gyerekgyártásról?
2011. febr. 24. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak folyásból lehetetlen biztosra megmondani, hogy mikor van pontosan ovuláció. Ajánlom az ovulációs tesztet, nekem legalábbis bevált.
2011. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Sajnos csak a folyásból tényleg nem lehet megállapítani.

És az ovuteszt tényleg jó megoldás.

Én nemrég vettem egy aukciós oldalon mert reméltem baba van.

Mensim sajnos megjött de a doki javaslatára 2-3 hónapon keresztűl fogom használni minden nap.

Hétfőn sajnos megjött. Keddtől használom és bizony pozitívat mutatott. Vagyis nem csak hó közepén lehet tüszőrepedés hanem egyéb napokon is. A dokinak mondtam és mondta ezt hogy, bizony tüszőrepi volt most is és ha 2-3 hónapig csinálom minden nap akkor kiderül majd hogy, milyen rendszerben működöm.

Javaslom ha babát szeretnétek akkor próbáld kiés ha időközben sikerül akkor meg már úgy sem kell.

De addig is tudni fogod mikor ideális együtt lenni.

Hiszen amikor a teszten két egyforma színű csíkot látsz arra rá 24/ 36 óra a tüszőrepedés.

Ajánlom nagyon. Sokaknak bevált.

2011. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

A sárga folyás az gyulladás/fertőzés...ez biztos, nekem a nőgyógyászom mondta.

Egyedül terhességnél lehet normális, de ott sem mindig.

2011. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
bocs,de off:Nekem mindig sárgás a folyásom,akkor nekem mindig fertőzésem vagy gyulladásom van??Nem hiszem,hisz folyamatos orvosi felügyelet alatt állok és a prof soha nem mondta..!!!
2011. febr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem is van, mióta élek, de egyszer sem mondták, hogy fertőzés..
2011. febr. 28. 09:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, érdekes egy orvos... Ugyanis, ha gyulladás van, azt a nő észreveszi, mert gyulladt a hüvelye. Ha meg nincs gyulladás, de attól még van fertőzés, csak nincs tünete, viszont sárgás a folyás, azt, hogy valóban fertőzés-e, nincs olyan orvos a világon, aki szabaszemmel megmondja ezt, csak is a laborvizsgálattal tudják kimutatni. Egy folyás színéről nincs olyan ember, aki megmondja, miért olyan a színe...
2011. febr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!