Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki ismeri a jónás naptárt?...

Ki ismeri a jónás naptárt? Ezzel a módszerrel sikerült valakinek teherbe esnie?

Figyelt kérdés
Kiszámoltam, hogy nekem melyek a termékeny napjaim. Sajnos ezek mostanában a menstruációm idejére esnek :( Ebből így hogy lesz baba?
2011. febr. 24. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig így volt :) Ennek ellenére megpróbáltuk, nem sikerült. Viszont középidőben igen :)
2011. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a jónás naptárral lettem terhes. Nekem nagyon jól számolt. A mensesem is mindig akkor jött meg, amikor a naptár szerint kellett. Pontosan azon a napon estem teherbe, amikorra jelezte a naptár. Kétszer nem jött be, de a harmadik mesim már nem jött meg :). De aki nekem ajánlotta, ő soha nem szedett fogamzásgátlót, hanem a naptár módszerrel védekeztek. És amikor babát akartak azonnal összejött. Üdv.: 5 hónapos kismama
2011. febr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos en a naptar modszereket nem ismerem,de amikor abba hagytam a fogamzasgatlot ra 3honapra mar utban volt a kislanyom!a menstruacio utan 10-14nappal eleg jo esely van a megtermekenyülesre!:-D nekem bejött!Sok sikert es remelem mielöbb utban lesz a baba!1eves kislany anyukaja
2011. febr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Melinda!

És neked sose hozta ki a jónás napodat menstruáció idejére? Mert nekem sajnos szinte mindig ekkorra tette a naptár :(

Az olvastam, hogy a jónás nap előtti 3 napokon érdemes együtt lenni a férjemmel, a jónás napon már nem. így van ez?

köszi!

2011. febr. 26. 10:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Ugyan nem nekem szólt a kérdés, de azért válaszolok, ha nem baj:)

Igen, az előtte lévő 3 napon kell együtt lenni. A jónás napodon is lehettek együtt, de a lényeg, hogy pont a Jónás napra érjenek oda a kiskatonák, így az a lényeg, hogy előtte legyetek együtt.

2011. febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Legutóbbi jónás napom előtt 2 nappal voltunk együtt (ekkor még nem tudtam semmit a jónás naptárról, ez véletlen volt). A jónás napomon jött meg a menstruációm (és sajnos a továbbiakban is a menstruációm idején van jónás nap.)


Ez azt jelenti, hogy nem történhetett beágyazódás, mert épp levált a méhnyálkahártyám?

2011. febr. 26. 12:11
 7/9 anonim ***** válasza:

A beágyazódás leghamarabb a megtermékenyítéstől számított 7. napon kezdődik, és nem te lennél az egyetlen, aki mensi alatt esik teherbe, spontán peteérés is lehet:)

És elvileg nem kizárt, hogy 7 nap alatt annyit vastagszik a nyálkahártya, hogy be tud ágyazódni:)


Azt is megpróbálhatod, hogy együtt vagytok a jónás naptár szerint is, ée veszel ovu tesztet, és középidőben figyeled, mikor van ovu, és akkor vagytok együtt.


De a legcélravezetőbb két naponta együtt lenni, és akkor biztosan nem hagytok ki egy peteérést sem:)

2011. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Megcsináltam én is a Jónás naptárat, de az az igazság h nem élrtem...hogyan kell bele jelölni?? Segítene vki? Előre is köszi
2015. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
valaki tudná linkelni az oldalt, ahol megcsinálhatnám a jónás naptáramat? újra aktuális a babaprojekt, de nem tudom, hol csináltam anno.
2015. febr. 2. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!