Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes ilyen tünetek mellett...

Érdemes ilyen tünetek mellett tesztelni? Ma nem kellene megjönnie, de teljesen más tüneteim vannak mint eddig. Igaz, hogy barnázásom van, de nincsenek görcseim, mint eddig.

Figyelt kérdés
Minden hónapban fájdalomcsillapítón élek ilyenkor, most meg semmi. Vagy csak a szervezetem "játszik" velem.
2009. febr. 15. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan meg szokott jönni a mensid?Ha nem akkor szerintem várj még pár napot.De ha máshogy érzed most magad akkor tesztelj nyugodtan,nem veszítesz semmit.
2009. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írhatnék bármit szerintem tesztelj addig úgy sem nyugodsz meg!
2009. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem várok reggelig és csinálok egy tesztet, de az igazság az, hogy nem nagyon bízom a dologban ... )))o:
2009. febr. 15. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
1 válaszoló vagyok.Én keddre nem várom de reggel tesztelek,mindenféle tünetem van lassan 2 hete,de én sem merek már remélni semmit.Várom a csodát!!!!
2009. febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!