Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlanátok Szegeden egy...

Ajánlanátok Szegeden egy tényleg lelkiismeretes orvost?

Figyelt kérdés
Már 4-nél voltam, de az egyikben nagyobbat csalódtam, mint a másikban.
2011. febr. 25. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Pásztor Norbert az én orvosom. Októberben mentem először hozzá, hogy nem jön a baba, februárban már meg is csinálta az inszemet és 1 hete pozitívat teszteltem. Eddig elégedett vagyok vele és nem is drága orvos.
2011. febr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kikhez jártál eddig?

Én régen Szőllősi proff-hoz, de nem nagyon foglalkozott velem, ezért 2 éve váltottam, most Dr. Molnár G. Bélához járok. Őt szeretem.

2011. febr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én dr.Sikovanyecz Jánoshoz járok már 6 éve!!!Másfél éve szültem nála, minden rendben volt akkor is!!!
2011. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én fél éve járok a Dr Molnár G Bélához, és nem panaszkodhatom. Sok dokinál meg fordultam már de egyik sem volt velem ilyen lelkiismeretes és segítőkész. Én 100%-an merem neked ajánlani. Én is több dokiba csalódtam, de még benne nem és szerintem nem is fogok.
2011. febr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a neveket!

Azt, hogy kiknél voltam eddig, ha nem gond, nem szeretném leírni, mert sokan nagyon szeretik őket, szóval lehet, hogy csak nekem vannak túl nagy igényeim...mindenesetre nem szeretném, hogy miattam akár egy ember szemében is negatív kép alakuljon ki róluk.

Szóval ajánlani nem fogom őket senkinek, az biztos, de ócsárolni sem szeretném, mert annyian rajonganak értük (legalábbis a 4-ből 3-ról csak jókat hallani/olvasni).


Köszönöm még egyszer, remélem valamelyik most már tényleg beválik!

2011. febr. 26. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!