Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig ideális a hőmérséklet?

Meddig ideális a hőmérséklet?

Figyelt kérdés

A tüneteim alapján úgy látszik, sikerült a baba, de még nem teszteltem. Reggeli hőmérsékletem is szépen emelkedik, már 36,8 volt ma reggel, de most délután is megmértem, kíváncsi voltam, hogy mennyi? Semmi bajom, jól érzem magam(enyhe hányingert leszámítva) a hőm mégis 37,6.

Normális, ha ennyire felmegy a terhesség elején?


2011. febr. 25. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Normális.

Mikor kellene (nem kellene) megjönni?

2011. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha a peteérést számolom(most hamarébb volt, a hőesésem szerint), akkor egy hét múlva.
2011. febr. 25. 17:12
 3/10 anonim ***** válasza:
normális, de tesztelj!
2011. febr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mmint 1 hét múlva kb.
2011. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mikor volt az előző menstruációd első napja?

Görbéd nincs?

első

2011. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az előző 7. volt meg, de a ciklusom 27 napos, és most úgy látszik, még előbb volt peteérés, mert hirtelen leesett a 12. nap reggelére. 36 fok volt a leesett hő. Másnaptól ment egyre feljebb, ennek már egy hete, most a reggeli hőm 36,8 volt. Csak attól ijedtem meg, hogy nem e túl sok délutánra a 37,6 fok?

Amúgy tegnap-ma kezdtem érezni a méhem, olyan "nehéz", máshogy nem tudom leírni.

2011. febr. 25. 17:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hol méred a hőmérsékleted?
2011. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát, tudom, hogy máshol jobb, de ez közös hőmérő, így csak a hónalj- mérés megoldható.
2011. febr. 25. 17:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Szájba és hüvelybe magasabb lenne akkor a hőd, mivel a hónaljadba csak bőrhőmérsékletet mérsz, hüvelybe meg szájba belső hőt, tessék szépen lefertőtleníteni a hőmérőt és reggel bekapni nyelv alá vagy hüvelybe az lesz a mérvadó a nappali hőre nincs mit adni!!!Mindenkinek magasabb délután és este a pé után, a hormonok miatt, ha reggel 37 körül lesz az a faca.
2011. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Egyet értek azzal, hogy a hónaljban mért hőmérséklet nem mérvadó, a délutáni meg pláne nem.


Még mindig nem igazán értem, hogy a ciklus hányadik napján vagy, és mikor volt az állítólagos ovulációd, de ha ennek még nincs egy hete sem, akkor az a "hányinger" nem babától van.


Én hiper érzékeny vagyok, második babámmal az aktus utáni 9. napon kezdtem émelyegni, és a 10. teszteltem +-t, de ez nagyon ritka, és nem szokványos.


A hő pedig relatív, nem kell hogy 37 legyen, nekem alacsony az alaphőm, 36-36,1 körül van, amikor terhes voltam, 36,6 volt a "megemelkedett"...

2011. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!