Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a ciklusban kezdem a...

Ebben a ciklusban kezdem a clostilbegytet. Mellette nem baj ha szedem a következőket: Bromocriptin, E vitamin, Gravida, Cickafark tea, Palástfű tea? Lehet ezeket együtt?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 09:18
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia. Én is szedtem a clostylbegitet. Az segített abban, hogy immár 35 hetes terhes vagyok. :-)

Az én orvosom kifejezetten szedette velem az E-vitamint, folsavat mellé.(de ha Gravidát szedsz az jó a folsav helyett is.) Én az Elevitet szedtem de nem minden nap. 3-4 naponta egyet. A gyógyteákkal vigyázni kell, mert a korai terhességben inkább okoz problémát mint jót. Egyébként szerintem a clostilbegit elegendő nem kell hozzá tea.Lesznek mellékhatásai ne ijedj meg. Fejfájás, rossz közérzet, apró menstruációs görcsök,hiszen a ciklusod rendeződni fog.Legalábbis reméljük.Ha van ezzel kapcsolatban még kérdésed írj!

2009. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, aranyos vagy. Akkor a teákat nem fogom inni, csak az E vitamint, Gravidát, meg a Bromocriptint szedem. Neked mielőtt felirták a Clostilbegytet, volt vérvételed? Vagy valamiféle vizsgálat? Mert nekem semmit sem csinált az orvos..... Ezért furcsálltam is kicsit a dolgot. Remélem sikerül minél hamarabb a baba ezzel a gyógyszerrel. És ti figyeltétek a peteérést és akkor voltatok együtt, vagy ugy általában minden másnap???
2009. febr. 16. 12:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is Clostilbegytet írt fel a doki, de engem sem küldött sehová.Én is furcsállom mert állítólag kellene.Félek is egy kicsit szedni, de remélem ezzel sikerül!!! 10 évig szedtem fog.gát. 1 éve hagytam abba, de nagyon rendszertelen a mensim 32-44 naposak.Ezért mondta a doki hogy valószínű nincs peteérésem felírta a Clostyt meg mondta, hogy hőmérőzzek és 2 hó múlva menjek vissza. Ez volt 3 hete, de most járok a 42 napnál és még nem jött meg, már csináltam 2 tesztet negatív lett, mert átlagban olyan 35-37 napra jön meg. Negatív lett.Sajna!!!De még mindig nem jött meg.Ha szerdáig sem jön felhívom a dokit és csütörtökön elmegyek,ha negatív a teszt. Ha pozitív akkor várok még 1-2 hetet, mert a baba még pici lenne.Én csak Gravidát szedek.

Neked is rendszertelen a mensid, vagy miért írta fel a dokid???Első baba lenne? Mi már nagyon szeretnénk 3 hónapja próbálkozunk.És ti?

Én csak a Gravidát szedem tovább, de a gyógynövényeket is nagyon dicsérik.

2009. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szia! Nekem már van egy 11 éves fiam, és kb. 10 éve szedem a fogamzásgátlót. Most az uj párommal szeretnénk közös babát (neki még nincs). Tavaly februárban hagytam abba a fog. gátló szedését. Azóta próbálkozunk, de ugy igazából csak november óta. Nekem 30 naposak a ciklusaim, de viszont mensi előtt egy másfél héttel nekem már barna folyásom van, nem tudom mitől. LH tesztet szoktam csinálni, az pozitiv minden hónapban, ugyhogy gondolom van peteérésem. Most már elkezdtem szedni a Bromocriptint is a múlt ciklus közepén, mert azt mondta az orvos hogy a fog. gátló szedés felboritott bizonyos hormonokat, és erre ez a gyógyszer jó lesz. Most csütörtökön kezdem majd a clostit, remélem ez most már bejön. Nagyon szeretnénk már ezt a kisbabát! E vitamint szedek még, szerintem olvass utána, az is nagyon jó, orvosok is szokták ajánlani. Mielőbbi babát kivánok!
2009. febr. 16. 14:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyi E vitamint szedsz egy nap.Lehet nekem is kellene? Sőt azt is hallottam hogy a férfiaknak is jó ha szedik!Te mit gondolsz?
2009. febr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagy sárga dobozosból ami 200 mg-os, napi 1 szemet, én is meg a párom is.
2009. febr. 19. 20:47
 7/8 anonim válasza:

Mi voltunk elötte vizsgálatokon, főleg én. Vérvétel, vizelet, hormonvizsgálat. A hormonvizsgálatból derült ki, hogy valami gubanc van velem. Ezért írta fel a clostilbegytet. Na meg persze nagyon rendszertelen volt a menszeszem, azért is. Mivel mi már 2 éve próbálkoztunk a férjemet spermavizsgálatra küldték. De végülis nálam vlt a bibi. Folyamatosan kellett hőmérőznöm ami nagyon idegesített már de használt, mivel nem tudtuk soha h.mikor volt peteérésem. De a bogyó teljesen beállította a ciklusom így már nem volt nehéz dolgunk. Mi mindig akkor voltunk együtt többször amikor a peteérés volt és előtte pár nap önmegtartóztatást végeztünk, hogy minél több katona tudjon célba érni.

Sok sikert!

2009. febr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem azért írták fel, mert több eredményem rossz lett és az PCO-ra utalt: magas prolaktin, rossz nemi hormon arány, remélem segíteni fog, holnap veszem be az első szemet. Mellette bromot szedek (magas prolaktinra)..félek is. SAjnos nemrég elvesztettem egy kisbabát. 9hetes volt...
2009. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!