Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Vigantol olaj az Elevittel...

A Vigantol olaj az Elevittel együtt szedve nem okoz rendellenességet a magzatnál? Túlzott vitamin bevitelre gondolok.

Figyelt kérdés
Jelenleg 19 hetes terhes vagyok. Terhességem elejétől fogva Elevitet szedek. Úgy tudtam, az Elevit mellett nem szükséges Vigantol oljajat szednem, de az orvosom mégis felírt 5x1 cseppet.
2008. dec. 13. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem is hallottam.Miért kell neked + D vit?Az is zsírban oldódó,amit túl is lehet adagolni.
2008. dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miert szedsz magzatvedot? Ha nem vagy idosebb kismami, es jok a vereredmenyeid, egeszseges vagy, akkor sztem meg Elevitet se szedj. Ne turbozd magad feleslegesen. A babad ugyis csak annyit vesz el , amire neki szuksege van. Es ehhez nem feltetlen kell plusz vitamin. Ha pedig nincs is neki az Elevitre szuksege, akkor az is lehet , h teged kezd el pumpalni a "cucc".

Egyebkent a Vigantol-t , szules utan a babucinak szoktak adni.

2008. dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A vigantol terhesség alatt tilos rajta van a papírján is
2008. dec. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még ilyet nem is hallottam! Vigantol kismamának?
2008. dec. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!