Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen meghülyült a szerveze...

Teljesen meghülyült a szervezetem? Mitől van ez?

Figyelt kérdés
A mensim rendesen megjött 10 -én. Illetve már szombat vasárnap barnáztam azt hittem beágyazódás, már annyira beleéltem magam. Erre persze megjött. Szinte cak a méhnyálkahártyám távozott vérezni alíg véreztem. A hőmet nem mértem (mensi alatt nem szoktam), de ma reggel újra kezdtem, mert a hétvégére már esedékes a pém. De a hőm ma reggel még mindig magasabb volt mint a múlt havi kontroll csíkom. Ez most mitől lehet? Baba nem azt tudom, hisz megvolt egész rendesen. Akkor mitől lehet ez? Azóta a melleim kieresedtek és a kávétól hányingerem van. Teljesen meghülyült a szervezetem? Mikor megjött ugye teljesen elvonatkoztattam a babáról, tehát ezeket nem is beszélhetem be. Már a hétvégére "készülök". Már több mint egy éve.:(
2009. febr. 16. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj egyet.Én voltam már úgy terhes hogy közben menstruáltam.
2009. febr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mell csíkosodás és a hányinder a kávétól babára hajaz, mindenképp tesztelnék egyet. ha pozitív, akkor dokihoz mennék, mert az nyugtalanító, hogy fura volt a mensid, de az is lehet, hogy nem nyálkahártya, hanem alvadt vér volt, mert kevesebbet volt és mire kiért megalvadt, daraos lett, ez is elképzelhető.
2009. febr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. febr. 16. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!