Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges h terhes vagyok,...

Lehetséges h terhes vagyok, vagy még szorakozgat velem a szervezetem így missed ab után?

Figyelt kérdés

Július 31-én vetéltem el, augusztus 1-jén missed abom- volt. A menszim szeptember 10-én jött meg, és azóta semmi.

Viszont menszi után 3-4 nappal együtt is voltunk a párommal, utána lévő napokon csak megszakítással, és most kb. egy hete megint belém ment.

Amikor terhes lettem a melleim nagyon fájtak, most egyáltalán nem fáj csak megvan duzzadva ill. a mellbimbóm érzékeny még egy kicsit. Én végülis ebből gondolom h nem lehetek terhes. Vagy ez így nem függ össze, hogy most ki is tisztítottak?


2011. okt. 16. 16:29
 1/2 anonim válasza:
Nekem a missed ab-ot követően két hónapra jött meg először. A következő ciklusban a 14. napon volt peteérésem, és terhes is lettem. Most 30 hetes kismama vagyok. Szerintem csinálj egy tesztet. Lehet, hogy terhes lettél, mert ilyenkor könnyebb, emlékszik a szervezet az előzőre. A tünetek minden terhességnél mások, tehát nem feltétlenül kell annak lennie, mint előzőleg. De az lehet, hogy kicsit felborult a ciklusod, missed ab után elég gyakran előfordul.
2011. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak a saját példámat tudom leírni. Eddig 2 terhességem volt, tök más tünetekkel. Elsőnél semmi hányinger, viszont mellfájdalom, barnázgatás (beágyazódásos vérzés), másodiknál iszonyatos hányinger, hasfeszülés, de se mellfájdalom, se más. Szóval azóta azt gondolom, hogy létezik tünetek nélküli terhesség, úgyhogy biztosat csak teszt után fogsz tudni.
2011. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!