Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A palástfű tea kitolhatja a...

A palástfű tea kitolhatja a menstruáció kezdetét?

Figyelt kérdés
Nem-várt előtt 4 nappal kezdtem inni, méherősítés céljából. Ma még nem jött meg, de a teszt negatív.
2009. febr. 16. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen összezavarta a cilusomat, így abba is hagytam egy időre, de én kúra-szerűen ittam és nem csak négy nappal a nemnárt előtt. A gyógyteák hosszú távon fejtik ki a hatásukat, így szerintem nálad nem az zavart be, hanem talán vala(k)mi más... sok sikert, ha esetleg tesztelnél a napokban ismét!
2009. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem ennyire nem tolhatja ki, max 1-2 nappal.(Nekem 1 napot hosszabbított, de lehet, hogy nem is a tea miatt volt).Ha még 2-3 nap múlva sem jön meg, tesztelj ismét,esetleg érzékenyebb teszttel, mondjuk Clearblue-val. Sok sikert!!
2009. febr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Holnap-holnapután tesztelek még egyet.

2009. febr. 16. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!