Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki ma csalódott? Nagyon nem...

Aki ma csalódott? Nagyon nem vártam! Nagyon! De megjött.

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! Nekem is ma jött meg, és már 3 éve nem várom.Ne add fel, én sem teszem, pedig néha nagyon nagyon nehéz. Ebben a hónapban én tudtam hogy meg fog jönni, de a jövő hónapban nagyon bízom.
2011. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kitartás! Nekem 3 év "kínlódás" után jött egy fél éves "nemtörődömadologgal" időszak, ami meg is hozta az eredményét. 10+6 terhes vagyok. Tényleg ne törj le, nekem is összejött, pedig én már tényleg feladtam!!!
2011. febr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok!

Én tegnapra nem vártam,még ma sincs semmi,teszteltem,negatív.Úgy érzem megőrülök,pedig ez a harmadik gyerkőc lenne.Erre azonban nem alapozom,mert mindkettő más volt.Annyira de annyira örülnék.

2011. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!