Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel pozitív volt a terhessé...

Reggel pozitív volt a terhességi teszt 5 nap késés után, egy órára rá megjött, és azóta minden olyan, mint egy átlag menstruáció. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
kb 3 napot késett, csináltam tesztet, ami az előírt 3 perc után negatív volt, majd kb 15 percre rá már pozitív. Ma reggel is csináltam, 2 perc után pozitív lett, kicsit halványabban, de egyértelműen. És egy órára rá már megjött. Nem értem mi ez most. Járt más is így?
2011. nov. 1. 20:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a teszt vált negatívvá? Mert az érvényességi időre is figyelni kell.

Ha egy másik teszt, akkor pedig valamelyek hibás volt.

Javaslom ha elmúlt a vérzés fordulj orvoshoz.

2011. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerintem menj az ügyeletre, megvizsgálnak.
2011. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Általában 5 percig érvényesek a tesztek, tehát az első teszt negatív, a második meg lehet, hogy rossz? Nem tudom, miért lehetett az pozitív, szerintem is menj el orvoshoz.
2011. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem vált negatívvá.pozitívá vált..
2011. nov. 1. 20:34
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ezért ügyeletre kéne mennem, de köszönöm a válaszokat. Inkább arra vagyok kíváncsi, hogy lehetek-e terhes attól még, hogy megjött... Inkább várnék még, hogy mi lesz.Mindenesetre furcsa.
2011. nov. 1. 20:36
 6/23 anonim ***** válasza:
Lehetett biokémiai terhesség,ezt labor vizsgálatok ki tudják kimutatni, de már előbb megállnak a fejlődésben. Ilyen előfordulhat.
2011. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
36%

Sziasztok!

Szerintem tuti, h terhes voltál, vagy még mindig vagy!

Én is egyből az ügyeletre mentem volna, hátha még megtudják menteni!

2 dolog lehetséges: vetélés történt idő közben, vagy még mindig megvan a baba! Én mindenképpen rohannék be a kórházba!

2011. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Biokémiai terhesség. Ha nem mész orvoshoz, csinálj egy tesztet reggel, és annak már negatívnak kell lennie. Ilyenkor nagyon gyorsan kiürül a hcg. Sajnálom.

Nyáron én is így jártam, és az orvosok ilyenkor nem is foglalkoznak az emberrel, azt mondják a természet szelektál.

Kedvesek.

2011. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

vagy még az is lehet, h egyéb probléma van a háttérbe, és nem baba! és ezért jelez pozit a teszt! De azt is mindenképpen jó kivizsgáltatni!

Még annyi, h szerintem nem volt egyik teszt sem, csak a 2 nappal ezelőttinél, még kevés volt a hcg-d, ezért lett időn túl pozi, a mainál meg már elég mennyiségű volt ahhoz, h kimutatható legyen időn belül is!

Előző voltam!

2011. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%

nővérem 4-5 hónapos terhes volt addig megjött a menstruációja van ilyen hogy van baba és még is megjön

menj el azért 1 dokihoz mondd el hogy pozitívat teszteltél és most megjött.


ha szeretnél babát akkor szorítok

2011. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!