Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz alatt voltam együtt a...

Menzesz alatt voltam együtt a párommal 11. -én, utána pár nappal görcsöltem és azóta is folyamatosan. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Hozzá szeretném tenni, hogy csináltam 23.-án egy tesztet ami sajna negatív lett. De ekkor még csak 12 nap telt el az együttlét óta. Mikor érdemes tesztelni? Folyamatosan meg fog jönni érzésem van ami eddig sosem volt sem menzesz előtt (csak 1-2 nappal) sem utána. 10-11-én volt meg 12.-én volt még egy pici.. Terhes lehetek még? Nem terveztünk babát de ha sikerülne annak nagyon örülnék :)
2011. febr. 27. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kicsi ugyan az esélye, de mensi alatt is teherbe lehet esni. Viszont a tesztelés legideálisabb időpontja március 11-től van. Ilyenkor egy teszt sem mutatja még ki a terhességet, eleve ha megtermékenyül a pete 10-14 napot vándorol a méhig, és beágyazódáskor indul a hcg termelődés.
2011. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem birok ki ennyi időt :(:(
2011. febr. 27. 21:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát , akkor tesztelhetsz akár mindennap is, de negatív lesz....
2011. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És az sem változtat ezen a hosszú időn, hogy mensikor voltunk együtt? Akkor is csak köv. havi fele jelzi ki?
2011. febr. 27. 21:35
 5/11 anonim ***** válasza:
az a helyzet, hogy mensi elején már tulképp kezd regenerálódni a méhnyálkahártya felső rétege , viszont peteérés a ciklus közepefelé van, a mensi kezdetétől számítva. ( Ha 28 napos a ciklusod akkor eleve most időtájt van peteérésed). Viszont nem mindig pontos a peteérés, bármi bekavarhat. Előbbis-később is lehet. Ja, és persze az sem mellékes, hogy hány napos a ciklusod?
2011. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 2 hónapban 28 napos...előtte viszont 1 évig folyamatosan össze vissza. 1,2,3 havonta ahogy neki jólesett... Voltam dokinál is de csak annyit mondtak szedjek tabit. 2 hónappal ezelőtt menzeszkor olyan görcseim voltak, hogy édesanyám mentőt akart hívni...tehát már én magam sem értem a szervezetem. A doki sem igazán foglalkozott velem :( Meg ez a hónap a görcsök a fáradtság meg a derékfájás...pár napja nem nagyon akar szűnni. És olyan érzésem van, hogy babás vagyok..nem tudom miért:(
2011. febr. 27. 21:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát megy a drukk, de ne legyél túl türelmetlen!:)
2011. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igyekszem..de hát aki babát szeretne annak aztán lehet bármit mondani:) Azért köszönöm:) Pont most olvastam, hogy ovu teszt szerint volt akinek pont mensi után volt peteérése..na ezt nem tudom megérteni de hátha nekem is:)
2011. febr. 27. 22:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan tesztelj, ha úgy gondolod. A megtermékenyítés után 14 nappal elvileg pozitívnak kell lennie a tesztnek. Ha negatív lesz, akkor se keseredj el! Biztos sikerülni fog, ha már tényleg tervben lesz!
2011. febr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálom...:) márc. 4-5 fele..hátha :):):)
2011. febr. 28. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!