Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nőgyógyászati Szakrendelésre...

Nőgyógyászati Szakrendelésre megyek, mit fognak vizsgálni? Több mint fél éve probálkozunk.

Figyelt kérdés
Azt mondom majd hogy már egy éve probálkozunk.Ultrahangot csinál majd?Vagy vérvételre elküld?Holnap megyek és pénteken leszek a 14-edik napomon,vagyis kb akkor lesz pé-m.Az baj ha nem Magánrendelésre megyek?Köszi.
2009. febr. 17. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én nem voltam emiatt, de mivel még senki nem írt én leírom amit nálunk szoktak.

Megvizsgál, kenetet vesz, ha nincs 1éven belül akkor rákszűrést. nálunk csinál uh-ot vérképet is.

Ha magándokihoz mész az is jó persze. Sok sikert

2009. febr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem magánrendelésre mész, figyelj hogy rendesen foglalkozzanak veled, előző voltam.
2009. febr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szia én pont tegnap voltam a dokinál meg mondtam neki fél éve nem jön össze a baba el küldött engem a menszeszem 21. napján vérvételre meg a menszesz 3.-5 nap kell mennem vérvételre szintén a hormonkat nézi meg.Meg beszéltem vele küldje el a páromat is spermavizsgálatra t3egnap voltam a tégelyért is házaséletett 4 napig nem szabad élni 5.nap kell be vinni az anyagot.én mivel reggel fogom be vinni 7-30 ra igy a 7 körül kell a páromnak akciozni a dobozban.ezek az elsö dolgok amit csinálnak.
2009. febr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
elözö válaszolo vagyok ha minden rendben lesz nálunk akkor ir fel nekem gyogyszert ami segiti a beágyzodást és ha 3 honapig azzal sem jön össze akkor lesz egy mütét amit altatással végeznek petevezeték átjárhatosságot csinálja meg.Én maszek alapon voltam 3 éve ehez a dokihoz járok.meg csinálta tegnap a rákszürést mert nekem itt volt az ideje meg csinált méhultrahangot is ott nincs semmi bajom szerencsére.
2009. febr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.A második válaszolotol kérdezem hogy te szakrendelésen voltál?Már fél év után iscsinálnak ilyen vizsgálatokat?Mi is fél éve probálkozunk de én azt mondom majd hogy lassan 1 éve.Vagy ne hazudjak?De akkor meg lehet hogy nem foglalkoznak velem.És ultrahangot lehet kérnem?Főleg hogy kb pénteken lesz pé-m.Először magamat szeretném kivizsgáltatni,nem akarom hogy már adjon spermát a párom hiszen még csak fél éve probálkozunk és nem akarom ezzel "megijeszteni",mert ő nem tudja hogy én már izgulok emiatt.
2009. febr. 17. 09:29
 6/10 A kérdező kommentje:
Most látom hogy irtál...késön küldtem el.Szerinted akkor sok már az a fél év?Görcsöltök ti ezen?A ciklusod rendes?Nekem 28-32naposak.
2009. febr. 17. 09:32
 7/10 A kérdező kommentje:
Létszi ird meg,jo lenne valakivel ezt "megbeszélni" főleg hogy ti is már fél éve probálkoztok.Köszi
2009. febr. 17. 09:41
 8/10 anonim ***** válasza:
2. válaszolo vagyok ne hazudj a dokinak én magánutopn voltam mert van 3 éve nödokim akihez minden évben járok rákszürésre. el mondtam neki 6 honapja probálkozunk a párodnak is jo lenne a spermavizsgálat mert lehet nála van a bibi és akkor tudják kezelni. ezzel kezdi a doki amugy is vérvétel neked meg nézi a hormonjaidat közben sperma vizsgálat. kérd nyugodtan a hüvelyultrahangot én is kértem nincs e cisztám vagy valamim.meg egy a lényeg és ezt a dokim mondta tegnap ne görcsöljetek a dolgon mert az is nagyon bew folyásolhatja hogy nem jön össze a baba. szedd az elevit kapszulát én is szedem már fél éve és a doki is ajánlotta.
2009. febr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolso válaszolo vagyok pontos a ciklusom igen 26 naposak a dokival öszinte legyél mert az fontos.nekem szerencsére nagyon jo nödokim van mindent meg lehet vele beszélni.
2009. febr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.És a hüvelyultrahang az fájdalmas?Kb 2 hónapja voltam Nődokinál,csak "belémnyúlt" és azt mondta hogy minden rendben.Tapintással is érzett mindent hogy nincs e bajom?
2009. febr. 17. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!