Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint 1 hete szurkál a...

Több mint 1 hete szurkál a bal petefészkem meg a hasam alja mitől lehet ez? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
28.napon volt pém 27.napon voltunk együtt de meg is jött a 28.napon 2 napig tartott!Most a mensi után vagyok 18 nappal és több mint 1 hete szurkál a hol petefészkem meg a hasam közepén is 13.napon volt picit barnás nyálka de azóta is fehéres nagyobb mennyiségű folyás a hőm változó!Nem tudom mire gondoljak!Köszi a válaszokat!
2011. márc. 1. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy sikerült teherbe esni, van akinek mensi előtt 1-2 nappal van pé-je, de utána általában meg szokott jönni hisz még nem termelődött elegendő hormon. Ennyi idő után viszont a teszt ha van baba kimutatja. A nagymamámnak 3 gyereke volt úgy, hogy közben menstruált. Nekem meg még nem teszteltem de lehet, mert nekem a 30 napon volt pém és a mensim is furi volt, meg rövid.
2011. márc. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szia.én is pont így voltam éreztem hogy szúr a bal petefészkem,és úgy gondoltam elmegyek orvoshoz mert nekem már előtte volt petefészek cisztám,igaz ez a fájdalom nem olyan volt mint akkor.akkortájt kelet volna megjönni is de késet is és nem is jött meg igazán csak ilyen barnás folyásom volt egy pár napig,gondoltam arra is hogy talán terhes vagyok csináltam tesztet,de negatív lett,így rászántam magam elmentem orvoshoz megvizsgált azt mondta semmi bajom,de nem hagytam magam mert tudtam valami bajom van hisz fáj,így tovább küldtek uh-ra,ott is megvizsgáltak annyit írtak a papíromra hogy a méhnyálkahártya vastagsága 8 mm és bal oldali petefészkem több apró tüszőt tartalmaz,de itt is azt mondták hogy semmi bajom tovább küldtek vérvételre ahol kiderült vérszegény vagyok,tanácsolták csináljak még egy terhességi tesztet,megtettem és pozitív lett :).rájöttem azért nem találtak semmit mert pont menzesz előtt estem teherbe és olyan korai terhes voltam hogy nem látták és a teszt se mutatta akkor még.bocsi hogy ilyen hosszú lett :D.mostanra 24 hetes kismama vagyok.remélem tudtam valamennyit segíteni:).ha babát szeretnél akkor remélem te is úgy vagy most mint én akkor:).
2011. márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszönöm szépen a válaszokat hasznos volt!Rem.összejött hétvégén tesztelek megvárom a férjemet mert nálunk az a nagy baj hogy ő 6 hetente jár haza és ezért megy a próba 1,5 éve a 2.babával!

Annyit még hogy a hasam még mindig fájdogál és társult hozzá a mellbimbó fájdalma!Köszömöm

2011. márc. 3. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok majd írd meg mi lett.
2011. márc. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vajon összejött a második baba?
2020. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!