Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még csak a 20. napon vagyok,...

Még csak a 20. napon vagyok, de annyira fáj a hátam, hogy megőrülök. Lehet ez "jel"?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát
2011. márc. 1. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy legyen, de nem tipikus, hogy a fogantatás, beágyazódás hátfájással járna. Nem lehet, hogy megerőltetted valamivel?
2011. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nem gondolná, mert egész nap ülök, ahogy minden nap egész nap ülök; irodában dolgozom. Eddig sosem fáj, semmi nem változott, most meg...már nyüzsgök
2011. márc. 1. 15:27
 3/7 anonim ***** válasza:
én is ma járok a 20. napon:)
2011. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia! Második érzel valamit? Neked nem fáj a hátad?
2011. márc. 1. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 24. nap és én is ezt érzem, meg mellette többször kell pisilnem mint máskor és sírtam egy filmen tegnapelőtt, pedig egyáltalán nem vagyok az a fajta. Én is reménykedem nagyon és drukkolok neked is!!! Amúgy 30-35 naposak a ciklusaim
2011. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem már nagyon korán elkezdett fájni a hátam (még menszi előtt). Sajnos a mai napig fáj, sőt sokkal erősebben, pedig még csak a 8. hétben járunk. Mi lesz később??
2011. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt a hátam :))) El sem tudom képzelni mitől fájhatna, holott még csak most kezdődik a beágyazódás. Én is inkább arra tippelnék hogy rosszul mozdultál és azért fájhat. Egyébként megy a drukk és kívánom neked a pozi tesztet! ++++++++++


12+3km

2011. márc. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!