Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van közöttetek olyan, aki...

Van közöttetek olyan, aki március 1. és március 3. -a között nem várja a menstruációját és már tesztelt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Mára nem vártam,vasárnap este teszteltem 25-ös ex-epillel pozitívat:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Úgy hogy még egy jó 9 hónapig nem várom:)Nálad mi a helyzet?

2011. márc. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon, nagyon gratulálok Neked. :-) Az az igazság, hogy én még nem merek tesztelni, mert nem szeretnék csalódni; biztosra szeretnék menni. A párommal még csak február óta "dolgozunk" rajta, és ha ennyire gyorsan össze is jönne, akkor a legboldogabb lennék a világon. Persze csak utána. :-)
2011. márc. 1. 18:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Én holnapra nem vártam és tegnap pozit teszteltem:)
2011. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm a gratulációt,és én is gratulálok a másik pozisnak is:)

Attól még h február óta gyakoroltok meg van az esély,sokaknak összejött egyből.Ha még sem akkor se keseredj ált 6 hónap-1 évet mondanak.Nekünk végső soron a 4.gyógyszermentes hónapban költözött be Manócska:)

Szóval sok sikert!Első voltam:)

2011. márc. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon gratulálok mind a kettőtöknek a babához. :-)

Gyógyszert én már három éve nem szedek, az orvos javaslatára, így kondommal védekeztünk. Tegnap este csináltam egy Lily tesztet, de negatív lett. :-( Azért még reménykedem, hogy hátha sikerült, hiszen még nem jött meg. Mindenesetre köszönöm a biztatást és nagyon bízom benne, hogy fél éven belül összejön a picur. :-)

2011. márc. 2. 10:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet kedves kérdező?:)
2011. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem a hóeséssel együtt jött meg a Mikulás, pedig már március van. :-) No, de sebaj, reméljük hogy ebben a hónapban majd összejön egy picuri. És Veletek mi újság, minden rendben van? Mikor mentek először orvoshoz? Örülnék ha a későbbiekben is írnátok. :-)
2011. márc. 4. 10:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!Velem minden ok.Kivéve hogy borzasztóan étvágytalan vagyok,közben meg éhen halok.Szó szerint semmit nem kívánok,ha mégis amint meglátom már nem kell...:S

18.-án megyek orvoshoz akkor leszünk 7 hetesek:)

Ami még jellemző,hogy iszonyatosan álmos fáradt vagyok,és a sűrű pisilés.A melleim még nem fájnak annyira minimális.Ne keseredj el,biztosan beköltözik hozzátok is,nekünk a 4.hónapban sikerült,úgy hogy nem szabad siettetni:)

2011. márc. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia én a másik pozis vagyok nekem az égvilágon semmi tünetem csak az álomkór de az nagyon meg a szédülés.A kisfiammal sem volt semmi probléma a kislánnyal végig szenvedtem a terhességet.Én holnap megyek orvoshoz de csak azért hogy írjon fel Duphastont mert sárgatest elégtelenségem van és a két másik gyerkőc is csak evvel maradt meg 3-szor nem szedtem elis vetéltem mindannyiszor.
2011. márc. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!