Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus utáni rögtön felkelés...

Aktus utáni rögtön felkelés és zuhanyzás csökkenti az esélyét a teherbe esésnek?

Figyelt kérdés

reggel együtt voltunk a párommal munka előtt,de utána rögtön fel kellett pattannom,elmentem fürödni és munkába mert késésben voltam.:)

este néztem az ovumikroszkópot és páfrányost mutatott.a bibi h a párom elutazott s csak vasárnap látom ujra. lehet h a zuhival csökkent az esély, hisz kifolyt a dolog..azért van esély,milyen gyorsak a kis fickók?:)


2011. márc. 1. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
persze, hogy van rá esély, én nem tudom egyesek mit gondolnak, simán teherbeeshettél
2011. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a folyósodási idő 5-20 perc,tehát ha idejében kipateroltad a" srácokat",nemigen lehet baj. az ovumikroszkóp nagyon érzékeny,nekem minden hónapban két hétig erősen páfrányos.
2011. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem igazán
2011. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
viszont ha a zuhanyzóval ki is mostad magadat,akkor többet ártottál,mert beljebb segítetted őket.második voltam.
2011. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudjatok, rosszul értelmezitek a kérdést!

A kérdező szeretne teherbe esni.


Igen, sikerülhetett. :)

2011. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igy van,szeretnénk babát:)

csak mert ott olvasom h fekve maradnak,meg párnát raknak a csípő alá,meg gyertyaállás h ne follyon ki stb..én meg rohantam...de akkor még lehet belőle valami...meglátjuk:)

2011. márc. 1. 21:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Siman van esely,ugyanannyi mintha fekve maradtal volna.
2011. márc. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyu! Én 3 évig bőszen feküdtem fél óra - 40 perceket utána. Most, amikor összejött, egyből felkeltem és tusoltam. Szóval... :) Nyugi! Sikerülhet így is.
2011. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell hosszú perceket vagy órákat fekve maradni vagy gyertyában állni. A fiúkák közül amelyik elég életerős és fürge, az célba ér ettől függetlenül is. Egy női orgazmus ezeknél sokkal fontosabb, hiszen a lüktető, pumpáló hatás miatt a srácok is szaporábbak. :-D Sok sikert!
2011. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!