Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik, teszteltem két...

6 napja késik, teszteltem két negativat. A test höm reggel 36.6, felkelés után pár orával pedig 36.9. Lehetek terhes vagy nincs nagy esélyem rá?!

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 08:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem értettem soha mi értelme van később is megmérni? Egyszer kíváncsiságból kipróbáltam, mert sokan erősködtek,hogy bizony jóval magasabb a nappali hő is,ha babát várunk. Hát nekem nem sokkal lett magasabb. Illetve,amikor hajnalban nekiálltam edzeni, utána valóban elég magas volt, ami szintén nem mérvadó!

Viszont ennyi késésnél már illene mutatnia.

Szerintem várj két napot, csinálj még egyet,ha nem jön meg és a teszt is nega,akkor menj dokihoz!

2011. szept. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!