Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HA 5-6 hetes terhes vagyok és...

HA 5-6 hetes terhes vagyok és Zinnatot szedek, mert e-coli van a vizeletemben, lehet baja a babának? Nőgyógyászhoz csak hétfőn tudok menni, de azt mondják gyorsan el kéne kezdenem szedni.

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Zinnatot én úgy tudom lehet terheseknek is én ha jól emlékszem anno 2 hónapos terhesen azt szedtem és makk egészséges a fiam. Nézd meg a betegtájékoztatót egész biztos rajta van.
2011. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az nincs, hogy tilos, csak hogy ha terhes beszéljen orvosával
2011. márc. 2. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvost, akár az ügyeletes orvossal is beszélhetsz bármelyik kórházban. Ilyen kérdésre ne itt várj választ, mert ez elég komoly dolog! (nem bántani akarlak, félre ne értsd!)
2011. márc. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is szedem nekem a nődoki írta fel.

32 hkm

2011. márc. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt írták fel, 16 hetes voltam.
2011. márc. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is azt szedtem,amikor 6 hetesen lázas beteg voltam. A doki mondta,h lehet.
2011. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. márc. 2. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!