Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, asszonyok, hogyan...

Lányok, asszonyok, hogyan készültök nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Először megyek, és nem tudom mire várjak. Kell szőrteleniteni? mennyire?

Férfi a nőgyógyász, akit ajánlottak...

gyors válaszokat kérnék, köszi


17/L


2011. aug. 4. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyira szőrteleníts, amennyire amúgy is szoktál. A nőgyógyász miatt nem kell változtatnod rajta.

Én általában előtte nap szoktam.

2011. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam külön, csak ezért szőrteleníteni. Viszont előtte mindig megmosakszom alulról és tiszta bugyit veszek. (Minél szolidabbat, a fekete csipketangát nem ilyenkor vetem be.)
2011. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én előtte borotválkozom, és valami hosszú felsőt veszek fel, úgy nem érzem magam kényelmetlenül. Borotválkozni csak annyira szoktam, mint egyébként is.

Megmosakszom indulás előtt, de szoktam vinni tisztasági kendőt, és gyorsan megtörlöm magam, mielőtt felmásznék az asztalra.

2011. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Mindenképpen tusolj le, közvetlen, hogy elindulnál.És szőrteleníts, ahogy szoktál, nem kell teljesen, a nődokikat nem érdekli, hogy fazon, vagy nem fazon:))Öltözz lengébb ruhába, vagyis olyanba, amiből könnyen kibújsz, vagy szoknyába, és akkor csak a bugyit kell levenni.Kell Tb kártya, utolsó mensi első napját kérdezik, meg ha először mész,akkor biztosan vesz kenetet is.Nem akarlak megilyeszteni, de lehet, hogy barnás véres váladék lesz utána, mert kicsit megsértheti a méhszájat, vagy a hüvely falát a Műszerrel, ezért egy közepes nedvszívó betétet, vagy tisztaságit vigyél.Én nem tangában mennék a helyedben, ha tehetem.Megkérdezi élsz e nemi életet, vagy ha még szűz vagy azt mondd meg.Akkor v.színű másképp vizsgál.Ha van panaszod elmondod.Ha gyógyszert akarsz feliratni, megkérdezi nincs e gyógyszerérzékenység, vagy nincs e hajlam a családi ágon trombózisra, szívbetegségre stb...

Talán ennyi!Még lehet, hogy a mellvizsgálatot is elvégzi.Remélem mindent leírtam, nálam ez volt az első 2 vizsgálaton.

Ne izgulj ám, hamar meglesz!

2011. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia! Na lássuk :)


Szőrteleníteni csak annyira, amennyire máskor is szoktad, ha éppenséggel nem csupaszítod magad teljesen, akkor most sem kell.

Milőtt elindulnál, zuhanyozz le, alaposan mosd meg magad a "kényes" helyeken :o)

2011. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen a nedves törlőkendő, jó ötlet, én is viszek magammal, és amikor levetkőzöm, még megtörlöm a n.szerv környékét.
2011. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a bugyi tök mindegy, mert a vetkőzőben leveszed, és úgy mész be - jobb ilyenkor egy hosszabb felső, hogy bugyi nélkül álldogálva se érezd magad kellemetlenül

ha szűz vagy még, akkor végbélen át vizsgálnak, az nem túl kellemes

2011. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én mindig aznap szőrtelenítek, olyanra amilyenre amúgy is szoktam! Ja meg persze a lábamat is szőrtelenítem.

Mindig egy hosszabb felsőt, vagy pulcsit veszek fel, ami takar, mert bár nem vagyok szégyenlős, de akkor is olyan furi helyzet félpucéran mászkálni a rendelőben.

Én úgy szoktam időpontot kérni, hogy előtte hazaugorhassak, és lezuhanyozhassak gyorsan.Mondjuk nekem pl ez sex előtt is fontos.

A bugyi szerintem sem fontos, mondjuk az én dokimnál van egy paraván, ami mögött leöltözöl.

Én mondjuk még a zoknimra is odafigyelek, hogy ne legyen lyukas, vagy ilyesmi, szóval normálisabb zoknit veszek fel, mert a vizsgáló székben,majdnem ott van a lábad a doki orránál :)

2011. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

NEHOGY MEGTÖRÖLD MAGAD VIZSGÁLAT ELŐTT!!!

Az orvos a természetes hüvelyi flórádra kíváncsi és nem a tisztasági kendő által kémiailag megváltozottra.

ezt egy nőgyógyász mondta!

2011. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A hüvelyi flóra, az a hüvelyen belűl van, és a kendővel a nemi szervet törlöd meg, nem a hüvely"belsejét".Bocs hogy csúnyán fogalmaztam!

Ha letusolsz tusfürdővel, annak is más a kémhatása, az nem baj????

2011. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!