Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom mi lehet ez. ötletek...

Nem tudom mi lehet ez. ötletek? ( részlet lent )

Figyelt kérdés

Hosszú és részletes beszámoló :

Tehát december utolsó hetében együtt voltam egy fiúval(életemben először),pont félidőben voltam 14-15.napon.Védekeztünk,óvszerrel. Aztán januárban késett több mint 1 hetet és csak 3 napig volt meg. Ekkor már kezdtem megijedni mi van ha úton van egy baba. Vettem egy tesztet és negatív lett. Aztán februárban újból megjött szintén csak 3 napot. és éppen,hogy vége lett fehér-sárgás folyásom volt kb 3 napig,elég sok mennyiségben,most meg csontszáraz vagyok és hát megnéztem mi a helyzet odabent és ilyen darabos,túrószerű az állaga a folyásomnak,igazából nem folyik hanem csak bent van. Szerintetek elkaptam valamit ? Vagy mégis várandós vagyok ?


2011. márc. 3. 19:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah és nem viszket,nincs szaga...
2011. márc. 3. 19:42
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ezt írom, de ide nem a mi ötletünk kell, hanem doki!Egyébként meg ha gumival voltatok együtt, biztos nem kaptál el fertőzést.
2011. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, fertőzést nem csak így kapsz el, ha ilyen jellegű vmi biztos van.Wc-n, uszoda és még sorolhatnám......
2011. márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz!Én hüvelygombára tippelnék,de ha nem viszket,meg nem csíp,akkor már kérdéses.Ha most voltál először fiúval,akkor az is lehet hogy csak a hormonok játszanak veled.Azért változik a folyásod meg a menszesz hossza.Ha valami egyéb kellemetlen tünetet is észlelsz,akkor mindenképp menj dokihoz!
2011. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.Nem csak szex által lehet összeszedni dolgokat.Én babásodásra abszolút nem tippelnék,fertőzésre annál inkább...már a sárgás valaminél is ez jutott eszembe legelsőként...a túrós...na az meg pláne.Szerintem ha el is múlt nem ártana bizonyosságot venni egy doki által.Lehet hogy csak valami lightos nyavaja amit könnyen ki lehet kezelni kúppal,kenőccsel.Viszont a lightos nyavaják kellemetlenségeket okozhatnak a későbbiekben ha nem foglalkozol vele...Szerintem az a biztos ha elmész dokihoz.
2011. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! És ha gomba lenne azt canestennel kezelhetem itthon ? Bár tudom a legbiztosabb a doki...
2011. márc. 3. 20:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez tuti, hogy gomba. Nekem is volt már ilyen, hüvelykúpot kell rá használni. Recept nélkül is lehet venni: [link]
2011. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nemrég láttam a DM-ben ilyen tesztet,hogy ha valamilyen bakteriális fertőzés vagy gombásodás vagy ilyesmi van akkor azt kimutattaja vizelet alapján ! Ezzel kitudom deríteni mi a bajom és akkor tudom is kezelni magam ? ( félek az orvostól és azért nem merek elmenni...bár tudom hogy jobb túlesni rajta minthogy komoly bajom legyen )
2011. márc. 3. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!