Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött, sőt, most lett vége,...

Megjött, sőt, most lett vége, mégis szurkál a mellem és a hasam továbbra is. Mi ez? Ötletek?

Figyelt kérdés

Fájdogál a hasam picit, mintha égne, vagy feszülne, pedig vége a menzeszemnek. 5 napig véreztem és normális mennyiségű volt, talán picit élénkebb piros, de nem biztos. Előtte pedig 4 napig barnáztam, ami elhitette velem, hogy babás vagyok, de most úgy látom, valami másra utalhatott.

Nem értem, lányok, mi lehet velem. Veletek már történt ilyen? Van valami okos ötletetek, mi lehet ez? Hőemelkedésem nincs, rossz közérzetem sincs, hogy gyulladás lenne.

Köszönöm az észrevételeteket!


2010. okt. 27. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Azta!!!! Mintha csak én írnám! De nekem mellé iszonyú hányingerem és derékfájásom is van. A teszt meg, hát érdekes lett. 2 csíkos, de nem jó helyen.:). Érdekes. Hát okosat nem tudok írni, én ha elmúlt, tesztelek még egyet.
2010. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te nem mész el dokihoz? Én már nagyon aggódom, hogy mi ez. Félek, valami csúnya betegség, bár ma már mintha picit jobban lennék! Hétfőn doki!
2010. okt. 28. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy felfáztál? A barnázás is utalhat erre. Én sosem barnáztam, mikor terhes lettem.

2 gyerekes anyuka

2010. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16:32esnek megmutatnad a teszted, hogy hol is van az a 2. csik? mert nekem is volt ilyen, de kidobtam, mert ugy voltam vele, hogy nem ott kell legyen, vagy megsem?????? irj feltetlen!!!!!
2010. okt. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanazt írtad le ami Velem is van:O

Mondjuk nekem csak 3 napig tartott.Holnap tesztelek egyet azt hiszem,mert olyan iszonyú hányinger szokott rámjönni,hogy nem tudom mire vélni.Plussz még mindig felvagyok puffadva.Ami ilyenkor már rég elmúlik.Inkább mensi előtt jellemző.Én sem tudom mi lesz,de kíváncsi vagyok Rád is,és az első válaszolóra is!!!Írjatok,ha van valami infó:)

2010. okt. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyi infó van azóta, hogy csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Így a babát végérvényesen kizártam. Már csak a fránya betegségek jöhetnek. :((
2010. okt. 31. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!