Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek már terhes, ha pajzsmi...

Lehetek már terhes, ha pajzsmirigyes gyógyszert szedek, (alulműködés) az értékem már helyre állt, meg is jött azóta 2-szer, igaz csak az 1-ik volt igazi!?

Figyelt kérdés

Volt/van így valaki akinek sikerült?!

A válaszokat előre köszi!


2009. febr. 17. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is pajzsmirigy alulműködésem van.L Thyroxin-t szedek.Kontrollra márc. 12-én megyek.Nekem sem sikerül a baba.Remélem mind a kettőnknek csak ezen az apróságon múlik!
2009. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neked is helyre állt az értéked? Mert nekem 8.2 volt most normális. Talán sikerül a dolog, mert már meg jött 1-szer azóta. :)Sok sikert!
2009. febr. 17. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
ha megjön, akkor valószínűleg ovulálsz is, ha ovulálsz, terhes is lehetsz, de hogy erről meggyőzödj hazsnálj LH tesztet, az mutatja, hogy minden jól működik-e. drukkolok, szerintem nincs akadálya a babának!
2009. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szintén ilyen betegségem van, és bár nekem tbbször is megjött azóta, sőt büszkén jelenthetem ,h a legutóbb 30 napra ami nálam rekord, de érdekelne ,hogy ez az LH teszt pontosan mit mér is hol lehet kapni.
2009. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

LH a tüszőrepedést megelőző hormon. tesztet neten, DM-ben, gyógyszertárban lehet kani, egy átlagos ciklusnál középidő előtt kell elkezdeni tesztelni, ha minden rendben, akkor ovuláció esetén felmegy (egy vagy két nap a teszt csík minimum olyan erős, vagy erősebb, mint a kontroll csík), aztán a következő napon negatív, vagy kevésbé erős, na, ekkor van peteérés (ilyenkor kellene a nyáknak tojásfehérje-szerűnek lennie, nekem sosincs olyan és mégis született egy fiam). A jó ha már előtte gyakorlatoztok (vagyis a + LH-s napokon) és az első negatívon, és utána is a biztonság kedvéért...ha au LH teszten van ilyen kiemelkedő magaslat akkor minden rendben. vigyázat, ha több napig pozitív, mint kettő, akkor pco-d lehet, annak a tünete.

olyan esetben, ha nincs fix ciklusod a ciklus kezdetétől tesztelhetsz, mert lehet, hogy hamarabb ovulálsz.

Még egy info az LH-val kapcsolatban: nem reggel használjuk, hanem nap közben és a HCG-től eltérően erősebbnek kell lennie a tesztcsíknak, mint a kontroll csíknak.

2009. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!