Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyire bezavarhat a cickafark...

Ennyire bezavarhat a cickafarktea?

Figyelt kérdés
24 napra jött meg a mensim, a szokásos 30-31 nap helyett. Tegnap még barnáztam, most indult el reggel rendesen. Nem görcsölök meg semmi bajom csak folyik. Ez a "normális" a cickafarknál, vagy aggódjak?
2011. márc. 4. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem a cickafark nem kavart be, volt olyan hónap amikor csak azt ittam pé-ig, normálisan jött meg, majd következő hónapban palástfüvet is ittam a ciklus második felébe akkor pár napot késett, harmadik hónapban elkezdtem szedni a barátcserje kapszulát, teákat hagytam a francba akkor hat napot késett, abbahagytam mindent, azóta viszont nem bír visszaállni a normál ciklusom, úgy látszik nem mindenki szervezete reagál jól ezekre a gyógynövényekre.
2011. márc. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy ittad a teát? Van valamilyen problémád? (pl. PCOS, mióma stb.)


Amúgy persze, bezavarhat a cickafark, hiszen fitohormonokat tartalmaz.

2011. márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Napi egy csészével ittam reggel, mivel elég hosszú ideig menstruálok (10-11 nap), és mert hallottuk, hogy elősegíti a tüszőérést, mivel gyereket szeretnénk.
2011. márc. 4. 11:04
 4/5 anonim ***** válasza:
De a mensi első napján kezdted el és ugye csak 14 napig ittad? Utána pedig elkezdted a palástfüvet, ugye?
2011. márc. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
14 napig ittam igen, de palástfüvet nem. Lehet ez volt a baj, ezért kavart be?
2011. márc. 4. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!