Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13. napon 13mm tüsző jó méret?

Ketteske kérdése:

13. napon 13mm tüsző jó méret?

Figyelt kérdés
Nőhet még annyit, hogy időben megrepedjen? Mi az utolsó időpont, ami még jó a kiszabaduláshoz?
2011. márc. 4. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia

én már tapasztalt vagyok 4 inszem és 2 lombik után, hogy mekkora tüszőket csinálnak.


Én őszintén kicsinylem a 13. napon 13 mm tüszőt.


Nekem a 13. napon már 19-20 mm domináns tüszőim voltak. Az az igazi.


Az, hogy időben megrepedjen, az a méretétől függ. Szerintem a tied még nőni fog, mielőtt repedne. Szerintem van még 2-3 napod legalább. Hány naposak a ciklusaid egyébként?

2011. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14.nap körül van tüszőrepedésed? Mert akkor nem túl biztató, sajnos. Viszont ha mondjuk később, mint nekem (18-19.nap), akkor még jó lehet!
2011. márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is azzal nyugtatom magam, hogy későn szokott lenni a pé.

Az első terhességemnél a 19. napon lett + az ovu tesztem, sajnos az a baba a 26. hétem meghalt.

Most inszemre készülünk, de nem úgy reagáltam a stimulácóra, ahogy elvárták volna :( 8 db tüszőm van, de csak ilyen kicsik. Mit tudok tenni, hogy nőjenek még? Cickafark tea? Köszi a válaszokat.

2011. márc. 4. 18:16
 4/8 A kérdező kommentje:
A ciklusaim 28 naposak. Szerintetek van még esélyem inszemre? Hétfőn megyek UH-ra. Mekkora a minimum tüsző, amivel megcsinálják?
2011. márc. 4. 18:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs ne aggodj.

1 nap alatt no 2mm szoval 3nap mulva mara repedhetnek is.Hetfon jo lessz az eredmeny.


(nekem stimukor mindig 16-18napon volt pem)

2011. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, majd hétfőn megírom mi volt.
2011. márc. 4. 19:02
 7/8 A kérdező kommentje:
2 tüszőm is érett az inszemre, ma adom be a szurit. Szerdán meg inszem!!! :)
2011. márc. 7. 16:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Hajrá!!!
2011. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!