Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megrepedt a tüsző akkor...

Ha megrepedt a tüsző akkor már nem is "érdemes " együtt lenni baba szempontból?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Most belemehetnénk hogy érdemes-e de az az igazság hogy nem szabad szelektálni az együttléteket csupán azért mert egyes napok már esélytelenek a fogantatás miatt.
2011. szept. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sumergo ***** válasza:
Az attól függ mikor repedt meg, hiszen abból szabadul ki a petesejt, ami maximum 24 óráig él. Ha 24 órán belül vagy, akkor igenis érdemes.
2011. szept. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tegnap este voltunk együtt előtte viszont iszonyú sok folyásom volt ,Clostit szedek első hónap! Ma pedig 12 körül nagyon erős fájdalmat éreztem biztosan ovus fájdalom volt de csak este 10 körül tudunk együtt lenni, az így még jó ?

(tehát tegnap este sex,ma 12 ovusfájdalom és ma este sex )

2011. szept. 28. 13:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ma volt ovud, akkor a tegnap esti szex teljesen megteszi. Ha gondolod, lehettek ma is együtt, ezen nem múlik, de a tegnapi kis katonák ma már ott vártak a petesejtre. :)
2011. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:))
2011. szept. 28. 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
ez mind az elet csodaja..az elso babamra 3 vet vartam,ket orat fekudtem minden szeretkezes utan parnaval a popsim alatt,mar csak fejen nem altam...a masodik elsobol osszejott amikor ereztem,hogy peteeresem van.a harmadik menzisz utan elso nap,megszakitott kozolsulesbol,kimosakodas utan lett,nem tervezve:))neha a termeszet viccet uz velunk:)
2012. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!