Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha mentek dokihoz akkor...

Ha mentek dokihoz akkor mennyivel előtte nem szexeltek? Itt arra gondolok hogy nem ciki ha például megyek ma este dokihoz, de reggel kicsit összebújtunk.

Figyelt kérdés

Mert ugye biztos hogy maradt ott még a kiskatonákból és ezt a doki is látja vizsgálat közben, nem?

vagy tegyem át másik napra a vizsgálatot?


2009. febr. 18. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem ciki.Én már többször voltam úgy orvosnál,hogy előtte szeretkeztünk.Persze nem közvetlen előtte.Emiatt ne izgulj!
2009. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Én hétfőn este voltam vizsgálaton és reggel volt akció. Szerintem nem gáz!
2009. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Attól menj el nyudodtan. Ami "felesleges" az ugyis addig kifolyik. Attól függ akartok-e babát, mert ha nem, akkor egy irrigálást is csinálhatsz, persze ne a vizsgálat előtt, hanem jóval előbb, hogy a természetes flóra megjelenjen addig.
2009. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Én volt, h előtte fél órával is szexeltem...persze utánna azért megmosakodtam.
2009. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Én ilyenre soha nem figyelek, akkor vagyok együtt a párommal, mikor jól esik, s ha az pont egybeeseik a vizsgálattal nem gond. Egészséges felnőtt emberek vagyunk, s a szex a természetes velejárója egy párkapcsolatnak. :) Nyugi a dokit nem fogja zavarni ... ő is ember! :)
2009. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! aranyosak vagytok!

én is megfürcsiztem utána, csak mivel babaprojekten vagyunk ezért a hüvely zuhanyt azt már kihagytam! Este megyek csak, meló után...

2009. febr. 18. 10:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én reggel szoktam menni, de előttevaló este már nem szexelünk. Zavarna, olyasmi, mintha a fogorvoshoz fogmosás nélkül mennél. De irrigálni lehet előtte.
2009. febr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy azért késtem a dokitól, mert nem bírtunk magukkal és volt egy gyors menet... Gyors zuhany, aztán mehet a vizsgálat... semmi különös...
2009. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!