Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye ciki? Jártatok már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ciki? Jártatok már úgy, hogy reggel meg kellett kérdezni, hogy hívják az illetőt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
meg soha nem jartam igy, nem itelem el az egyejszakas kalandokat, de szerintem a nevet illik tudni, meg utana is legalabb egy hetig
2009. nov. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

...:)...régen rossz ha a nevére sem emlékszem annak az illetőnek akivel éjjel ágyba bújtam...pfffffu:S

Szerintem ciki.De ez csak az én személyes véleményem

2009. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja... Egy buli után megkérdeztem az illetőt, hogy hol vagyunk, hogy hívják és mi történt éjszaka. Végülis jól sült el, mert nem történt semmi, csak felvitt aludni, mert közel lakott, én pedig rosszul voltam. Megittunk reggel egy kávét, bevettem 8 fejfájáscsillapítót és hazajöttem. :)
2009. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, h csak a becenevét tudtam, este mikor bemutatkozott mondta a rendes nevét is,de az a feledés homályába merült:)
2009. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
aha...sot olyan is volt,mikor dugt@m a csajt es o teljesen mas neven szolitott...
2009. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Jaja. Toltam rendesen a csajt, ő meg üvöltözött, hogy dug.jál, bassz.szál, ilyeneket. CSitítani akartam, hogy "Kicsit halkabban... hogy is hívnak?" Kb egy óráig röhögtünk az eseten, aztán folytattuk.
2009. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13:10-es szituáció vicces lehetett :D xD
2009. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hehe,ez vicces szitu:)szerintem....

Velem hasonló történt bár nem teljesen saját hibából...Bulizni voltunk és egyik ismerősöm "eladott" egy üveg pezsiért:D

A srácnál aludtam,mert közel lakott, egész éjjel dumáltunk meg minden,de a név valahogy nem merült fel(vagy csak kimaradt nálam valami) Másnap elvitt ebédelni,majd két puszival búcsút vettünk egymástól(Mai napig csak tippem van, hogy hogyan hívhatták az illetőt)

Persze kedves barátom,aki "elajándékozott" egész délelőtt próbált elérni, hogy mi van velem,bosszúból nem vettem fel a telot,és csak délután találkoztam vele:D

2010. jan. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
pff nem tudom én a fényképeimet dedikáltatni szoktam az este után :D amit néha nem kapok vissza dehát vannak negatívjaim :P
2010. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!